Wpis z mikrobloga

Są może jakieś fajne, sensowne budy w sensownych pieniądzach, coś koło rozmiaru Brutusa M25? Myślałem czy by nie przełożyć bebechów w coś nowszego z lepszym wykonaniem i nowoczesnymi rozwiązaniami takimi jak choćby modularność. Oczywiście szukam czegoś pojemnego, z panelami z blachy bez LEDów. To ma działać a nie wyglądać.
#pytanie #komputery #informatyka #pcmasterrace
supra107 - Są może jakieś fajne, sensowne budy w sensownych pieniądzach, coś koło roz...

źródło: comment_1656260172sSdcuTSn1tpXfbG44oMpsi.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@L3gion: @gomjeden: A znajdzie się coś z USB-C tak do 500zł? Bo jak już teraz mam płytę główną ze złączką na USB-C to fajnie by było mieć takie wyjście na przednim panelu. Akurat napędy DVD podpinam po adapterze więc z tym problemu nie będzie.

A, i co najmniej dwie zatoki na dyski 3.5" i dwie na 2.5" obowiązkowe.
  • Odpowiedz
@gomjeden: Szkła nie chcę bo tam gdzie to szkło montują to pecet siedzi przy ścianie, więc i tak tego nie widać a szkło to tak średnio jeżeli chodzi o wytrzymałość. Coś stuknę nogą i może być niefajnie.
@L3gion: No są, ale wersje czarne są droższe. Tak np. Silent Base 802 bardzo mi się podoba ale kosztuje osiem stów. Czyli jak mówiłem, jak coś mi pasuje to swoje kosztuje. :/
  • Odpowiedz