Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: ale trzeba przyznać że baterie Atrax to niesamowite gówno, jak pracowałem w serwisie to jeden na pięciu klientów (albo i rzadziej) nie wracał po kilku dniach z reklamacją, bo bateria zdechła, spuchła, trzyma gorzej niż stara itp xD
  • Odpowiedz
@Pan_Slon kuźwa aż dostałem flashbacki z roboty w uk, wymieniałem ekrany wtedy iphone 7 w serwisie gwarancyjnym Apple target kurła 6 telefonów na godzinę, jak mi się jeden włączał do sprawdzenia to już zaczynałem otwierać następny xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
To niech naucza się plomby kleic ;)


@Pan_Slon: On do Ciebie kulturalnie, a Ty na ,,ty".

@DeadIy: w internecie jesteśmy na "ty" ziomuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@efek: I'm not your zioumuś pal. #pdk
#!$%@? prawda, to tylko takie tłumaczenie braku kultury. Normą jest zachowanie formy stosownej do wypowiedzi rozmówcy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DeadIy: może i masz rację. Ja w sumie jestem niewychowanym gnojkiem, bo do wszystkich mówię na ty. Jakoś tak wyszło ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@efek: @DeadIy: obaj macie racje, to sa podstawy internetu i netykiety. Tyle, ze to bylo na poczatku, teraz gdy mamy zweryfikowane konta osob publicznych czy wlasnie konta firmowe to troche inaczej wyglada. Poza tym na forach czy portalach ze smiesznymi obrazkami to dalej obowiazuje, niezaleznie jaka forma najpierw zostala uzyta.
  • Odpowiedz
@jasonfly to już osobna osoba zbierała telefony do kalibracji, ja tylko sprawdzałem wizualnie czy telefon się odpalał, i nie było defektów na ekranie. Mi udawało się ogarnąć 4 może 5 na godzinę, kołchoz straszny xD
  • Odpowiedz