Wpis z mikrobloga

  • 1
@Pan_pajonk: Albo coś się odjeb… albo służby totalnie nie dały rady. Żeby to jechało. My stoimy w miejscu od godziny z wyłączonymi silnikami
  • Odpowiedz
@luxpl: chyba największy problem mieli ci co zaparkowali pod biedronka na tysiącleciu xD jak wyjeżdżałem z aks to chyba ino dwa samochody zostały na parkingu a parking pod biedronką cały zawalony.
  • Odpowiedz
@leniwiec-na-trawie: A na to co się działo na AKS to szkoda nawet strzępić ryja. Ludzie parkowali na chodnikach. Niektóre damulki z tych droższych fur nawet nie patrzyły czy ludzie idą tylko otwierały drzwi. Jakiś seba dostał właśnie takimi drzwiami i z automatu je odepchnął z całej epy, biedna pewnie będzie długo wspominać ból łydki. Dodatkowo ludzie mega chamscy. Wracając zachaczylem na stacje na katowickiej i ludzie mega zdziwieni ze w
  • Odpowiedz
@luxpl: czy autem czy z buta nie mogę się nadziwić że ludzi to bawi... Dla mnie to masochizm w czystej postaci, tyle ludzi, wszyscy się przepychają, w tramwaju to nie można było włożyć źdźbła trawy, ludzie napierający na szyby w komunikacji miejskiej jak sardynki, i oglądasz koncert z daleka xD
  • Odpowiedz