Wpis z mikrobloga

@Klopsztanga no a pan Niemiec nie życzy sobie żeby robić zdjęcia jego domu. I co?


@fraciu: mają do tego prawo jak to przegłosowali. Ale w sumie nie ogarniam ichniejszego prawa, bo duże miasta są już w google street view. Tak samo Wiedeń... a w Wiedniu nie można mieć wideorejestratorów w samochodzi bo mandaty. #!$%@? to mają, widać że u nich też syf w prawie jak u nas.

Niemcy niby
  • Odpowiedz
  • 0
@Klopsztanga tam chyba była afera z tym i było ułatwione że pisałeś do Googla i oni to usuwali czy cos. Ale pamiętam, mieszkałem wtedy w de i były wielkie debaty nad tym. W Niemczech też wideorejestrator jest zakazany xd
  • Odpowiedz
@Klopsztanga tam chyba była afera z tym i było ułatwione że pisałeś do Googla i oni to usuwali czy cos. Ale pamiętam, mieszkałem wtedy w de i były wielkie debaty nad tym. W Niemczech też wideorejestrator jest zakazany xd


@fraciu: więc jak widzisz, u nich paranoja by blokować widorejestratory. To dla mojego bezpieczeństwa jest wideorejestrator, by przez przypadek mnie nie zamknęli za coś czego nie zrobiłem. Dlatego jak jeżdzę do austrii to trochę się cykam gdy chowam wideorejestrator, bo kurde no - ktoś we mnie wjedzie i słowo przeciwko słowu

Googla i oni to usuwali czy cos

w Polsce tak samo jest. Zaznaczasz swój dom i wtedy
K.....a - > @Klopsztanga tam chyba była afera z tym i było ułatwione że pisałeś do Go...

źródło: comment_1656174326FQD7CH69kUiC2s0NVHq4Gm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: uważam, że Niemcy nie pozwalają na street view, żeby ludzie im nie zaglądali z Polski i innych krajów do ogródków, bo by się okazało, że na ogrodzie, czy tam przez okno w domie widać zrabowane mienie z 2 wojny światowej.

Był raz taki przypadek, że Niemiec na ogrodzie miał jakieś nagrobki z Polski i były zrabowane w II wojnie światowej.
A tu inna:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/84-latek-z-niemiec-trzymal-w-piwnicy-czolg-z-czasow-ii-wojny/xdmjtrw
  • Odpowiedz
@Lu7yn jak gdzieś jadę to sobie patrzę, czy będzie gdzie zaparkować, jak szukam mieszkania to sobie oglądam okolicę, jak jestem w nowym miejscu to sprawdzam gdzie jest przystanek, sklep czy muzeum. Dla mnie street view to mega przydatne narzędzie i nie wiem co ludziom przeszkadza, że ktoś w tym zobaczy to samo co by zobaczył na żywo
  • Odpowiedz
Nie czuje z tego żadnych korzyści


@pushkin07: Fajnie, polecam spojrzeć w życiu trochę dalej niż czubek własnego nosa.

ale zbierały też dane o sieciach bezprzewodowych


@QuickCharge: Straszne, robi to każdy użytkownik smartfona przechodzący koło twojego domu. Access pointy pozwalają na dodatkową, doskonalszą lokalizację po WiFi niwelując margines błędu GPS. W szoku będziesz dopiero zdziwiony, jak dowiesz się, że twoja aktywność internetowa jest narzędziem nauki i karmienia danymi różnych
  • Odpowiedz