Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym zadać jedno pytanie: skąd u #4konserwy taka radość z tego wyroku w USA? Bo to że to są zdegenerowani mali zawistni ludzie bez myślenia przyszłościowego, przegrywy które chcą #!$%@?ć tym złym podłym kobietom najbardziej jak tylko mogą to wiedziałem od początku, ale żeby aż tak? Jak już sam Trump ma obawy po tym, że spadnie poparcie jemu i ogólnie republikanom to chyba coś musi być jednak na rzeczy, nie uważacie?
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli #bekazprzegrywow #usa #neuropa #4konserwy #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Devhar:

Bo to że to są zdegenerowani mali zawistni ludzie bez myślenia przyszłościowego, przegrywy które chcą #!$%@?ć tym złym podłym kobietom najbardziej jak tylko mogą to wiedziałem od początku,

To jest Twój mózg po przesiąknięciu jadem nienawiści. Teraz wcale nie jesteś lepszy od konserw. Brawo.

taka radość z tego wyroku
  • Odpowiedz
@wielkaberta: Wiem że nie jestem, pisałem kiedyś że jestem lepszy od konserw? A z tym pro-life to nie rozśmieszaj mnie, tak bardzo pro-life że chcą by dzieciak się urodził, nieważne jaki, ważne żeby się urodził a później #!$%@? z nim i z matką/rodzicami, niech sobie radzą sami, ale ważne że wygrało życie i że kolejne dziecko nie zostało zamordowane, hura hura hura
  • Odpowiedz
@Devhar: Subskrybuję na Reddicie /r/politicalcompassmemes oraz /r/4chan i tam jest sporo konserw no i potwierdzam to co wyżej - większość postów sprowadza się do bólu dupy lewicy, widać że dzieci ich tak naprawdę nie obchodzą. W ogóle dyskusje sprowadzają się do tego czy to morderstwo czy nie itp. a nie widziałem jeszcze ANI RAZU żeby ktoś proponował jak pomóc niechcianym dzieciom gdy już się urodzą, jak wpłynie to na stan
  • Odpowiedz
@Devhar:

Witam, chciałbym zadać jedno pytanie: skąd u #4konserwy taka radość z tego wyroku w USA?

Sam sobie odpowiedziałeś tutaj:

Bo to że to są zdegenerowani mali zawistni ludzie bez myślenia przyszłościowego, przegrywy które chcą #!$%@?ć tym złym podłym kobietom najbardziej jak tylko mogą to wiedziałem
  • Odpowiedz
Nie zapominaj o tym, że są jeszcze tak pro-life, że przez ich poglądy już 2 polki zmarły na sepsę przez zakaz usunięcia martwego płodu z ciała.


@Zgrywajac_twardziela: Albo teraz przypadek na Malcie, kobieta przerażona, nie wiadomo co z nią będzie, psycha na pewno rozjechana, odmówiono jej pomocy, ale i tak najważniejsze że kobiety i lewaków piecze a i dzieci nie będą mordowane, no a jak umrze po porodzie (dzieciak albo
  • Odpowiedz
@wielkaberta: A źle piszę? Nie jest tak? Zdziwiłem się skąd taka radość tylko, skoro i tak to będzie prowadzić do tragedii i znacznego spadku poparcia Trumpa i Republikanów, ale widzę że chęć dosrania komuś jednak jest wyższa niż przewidywanie, ale jakoś specjalnie to mnie nie dziwi
  • Odpowiedz
to są zdegenerowani mali zawistni ludzie bez myślenia przyszłościowego, przegrywy które chcą #!$%@?ć tym złym podłym kobietom najbardziej

pisałem kiedyś że jestem lepszy od konserw?


@Devhar: to jesteś tymi wszystkimi epitetami czy nie? Zdecyduj się kolego.
  • Odpowiedz
Jak już sam Trump ma obawy po tym, że spadnie poparcie jemu i ogólnie republikanom


@Devhar: Pytanie się pojawia, jak bardzo upośledzony umysłowo jest Trump. Nie krasnoludki wprowadziły fanatycznych anti-choice do Sądu Najwyższego, tylko on sam osobiście. Żeby lewaków dupa bolała. I ma czego chciał.
  • Odpowiedz
@Devhar: a dlaczego lewakow w Polsce tak bardzo boli to co sie stalo w USA? Czy juz tego nie wypada kopiowac na nasz rodzimy rynek? Klekanie juz nie jest w modzie?
  • Odpowiedz
Nie krasnoludki wprowadziły fanatycznych anti-choice do Sądu Najwyższego, tylko on sam osobiście. Żeby lewaków dupa bolała. I ma czego chciał.


@Andreth: Dokładnie, oby teraz ta decyzja odbiła mu się najgorzej jak może
  • Odpowiedz
@global: Mnie takie decyzje w sprawie aborcji bolą wszędzie, nieważne w jakim kraju by były. A i nie jestem lewakiem, nie rozumiem przykładu z klękaniem, przecież to z kościoła się wywodzi, którym to kościołem lewica gardzi
  • Odpowiedz