Wpis z mikrobloga

@friendzone: Tu raczej chodzi o to, że już wiesz, że prawdopodobnie urodzisz się w rodzinie postpeerelowskich dzbanów, gdzie matka nie dała rady ukończyć zawodówki, bo poziom był za trudny i na 6 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaciążyła ze starym Januszem, który jest największym "inteligentem" w rodzinie, bo skończył technikum samochodowe, zna się na ekonomii, dlatego powiesiłby Balcerowicza, który zamknął jego "uberrentowną" hutę, w której spał #!$%@?
  • Odpowiedz
Żeby w 2022 roku mieć jeszcze jakieś złudzenia, że ten kraj jest czymś więcej niż patologicznym tworem z gówna i kartonu, który potrafi jedynie gnoić i okradać swoich obywateli, to naprawdę, nie wiem... trzeba chyba żyć pod kamieniem


@Devilus: Przecież Polska, to kraj jak kraj. To społeczeństwo dalej z sowiecką mentalnością, dlatego to wszystko wali mokrym kartonem i trytytkami. A takich ludzi jak opisałem wyżej, jest w tym kraju miliony. We
  • Odpowiedz
@Devilus: Swoją drogą przejrzałem sobie twój profil. Niezły materiał dla psychoanalityka :) Pachnie mi tu nieleczoną ojk0fobią z przerzutami. Doradzam wizytę u specjalisty. Lecząc swoje kompleksy wobec Polaków na wykopie jedynie pogarszasz sytuację.
  • Odpowiedz