Wpis z mikrobloga

czy Spider-Man w abonamencie Playstation Premium jest w wersji PS5? Pytam, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć ustawień graficznych (żeby np. wybrać 60fps) i jest napisane PS4. A jeśli nie ma go w wersji PS5, to jak zrobić upgrade? Z tego co widzę Miles Morales jest w wersji PS5 i mogę normalnie zmieniać tryby graficzne. Dziwne to...
#playstation #ps5 #ps4
  • 6
@dewey: Dziwna sprawa z tą ulepszoną wersja Spider-Man. Sony ukryło ją w playstation store, jedna możliwość, żeby ją kupić to rozszerzenie milesa moralesa, wtedy moża kupić remaster na ps5 za 80 zł. Może jak wyjdzie na pc to się to cos się zmieni.
@Snippet: ale dziwne jest to, że Spider-Man jest w wersji Remastered w abonamencie Premium. Czy to znaczy, że trzeba mimo wszystko kupić Remastered dla PS5? No i Miles Morales jest w wersji PS5... Czyli mam odpalić Moralesa w PS5 i dokonać jakiegoś zakupu wew. gry? Nieźle zamotane, plus niezłe skanery w Sony...
@dewey: Jak chcesz to możesz przez wersje moralesa z playstation plus kupić remastera jedynki. Klikasz L1 w głównym menu przy wybieraniu save i przenosi Cie do PlayStation Store. Sprawdzałem wczoraj, z tego co wiem to później ten remaster działa jak osobna gra ( nie trzeba milesa moralesa, żeby działała czy, zęby ją pobrać)
@Snippet: ok dzięki za odpowiedź. A jeszcze jedno pytanko, bo widzę, że lepiej się znasz. Przeszedłem na wersję Premium przez przypadek, wystarczyłaby mi Extra, czy mogę teraz dokonać zwrotu Premium i zrobić ponownie upgrade, ale do wersji Extra?
@dewey: Sony na takie rzeczy raczej nie pozwala, na pewno możesz sobie zmienić subskrypcje na extra od kolejnego okresu rozliczeniowego. Ewentualnie zadzwoń na infolinie Sony może coś Ci poradzą, ale nie liczyłbym.