Wpis z mikrobloga

Dobija mnie ta samotność. Ludzie w moim wieku dobrze się bawią za oknem, a ja mogę jedynie siedzieć i tego słuchać, albo zamknąć okno. Nie mam nikogo, z kim gdziekolwiek mógłbym wyjść, ani do kogo mordy otworzyć. Bycie w związku to już totalne science-fiction #depresja #samotnosc
  • 15
  • Odpowiedz
@chlebicek: pewnie mam ze 2 razy tyle lat co ty, i wiesz co? skończ #!$%@?ć i zacznij działać, nawet sobie wbrew, masz jedno życie i za 20 lat będziesz żałował wszystkiego czego teraz nie zrobisz
zaufaj mi, mam nadzieję że pomogłem, 40 pln płatne na dzieci księży w kasie parafialnej xd
  • Odpowiedz
opowiedz


@Yukiko: na wykopie, tak publicznie? nigdy
powiem tylko ze zycie mnie nie oszczedzalo, do tej pory ciezko z niektorymi sprawami, żyjcie tu i teraz, jak najwięcej przebywajcie z ludźmi, wychodźcie z domu nawet jak sie nie chce, głaszczcie zwierzeta napotkane po drodze, szanujcie starszych i rodziców...
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Napisałem do Ciebie miesiąc temu bo chciałem pogadać. Olałeś mnie. Jak tak samo jest z ludźmi z którymi spotykasz w realu to nie dziw się że nie masz znajomych. Więc przestań się użalać nad sobą na internetach bo to nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@ZabiliMiZolwia: Widocznie umknęło mi to, odczytuję wiadomości, ale nie mam czasu/nie mam ochoty odpisać w danej chwili i o niektórych wiadomościach po prostu zapomnę. Podobnie na Fb nie wchodzę tygodniami czy dłużej i dopiero potem zobaczę jakąś wiadomość, bo i tak zazwyczaj nikt do mnie nie pisze, więc się nie spodziewam od nikogo wiadomości. Ale nie że olewam całkowicie.

A zdanie, że olewam ludzi w realu zupełnie nietrafione. Od przynajmniej kilku
  • Odpowiedz
@ZabiliMiZolwia: Oczywiście, że idą, bo nie mam social skillów ze względu na to, że ich nie rozwijałem w czasach gdy miałem lęki. Tylko trochę problem to teraz naprawić w tym wieku. Terapia jest niestety tylko na lęki, a na to już nie. Próbowałem w jakieś miejsce zainteresowań chodzić, na studia, ale nic z tego nie wynikło. Do innych zainteresowań to nawet nie umiem znaleźć żadnych ludzi. Nie wiem po prostu jak
  • Odpowiedz
Tematem jest samotność przecież.


@Kamilo67: można mieć mnóstwo znajomych, kolegów i też czuć się samotnym, ba - można mieć nawet rodzinę, dzieci, samotność to nie tylko definicja
  • Odpowiedz