Wpis z mikrobloga

Dzwoniący: Cześć Krzychu, Smoku, Mati, Michał. Mariusz z Brajton się kłania <8 sekund milczenia>
Stano: no cześć, dajesz
Dzwoniący: Chciałem tylko powiedzieć, że wszyscy co hejtują pana Michniewicza powinni za przeproszeniem zamknąć mordy bo robi super robotę
Stano: spoko, ale hejtpark z Michniewiczem był 3 dni temu, mogłeś wtedy zadzwonić
Dzwoniący: aaa to sorki, nie wiedziałem. No nic, nie zajmuję linii.
Stano: masz jakieś pytanie?
Dzwoniący: eee nieee no nie mam. Tylko jeszcze powiem, że super robotę robicie. Mogę kogoś szybko pozdrowić?
Stano: jak musisz...
Dzwoniący: pozdrawiam zajebiste mordeczki z magazynu granulatu dla myszoskoczków i koszatniczek pod Brajton - Sebe, Krzycha i Łysego
Stano: pozdrawiamy, cześć

A ja znowu zmarnuję dwie godziny życia na to gówno ehhh
#kanalsportowy #kanalbekowy
jacas - Dzwoniący: Cześć Krzychu, Smoku, Mati, Michał. Mariusz z Brajton się kłania <...

źródło: comment_16560874588AWxB1PdEE31okKgp8snxO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacas: niech się wypowiedzą na tematy :
1) Piekarski robiący interesy z Rosjanami i prowadzący polskich piłkarzy i trenerów w tym Michniewicza.
2) kanał sportowy promujący i zarabiający na mistrzostwach w katarze gdzie ginęli ludzie i łamano prawa człowieka
  • Odpowiedz
@jacas: o dziś kolejne zebranie zarządu? Czyli będzie festiwal reklamowania sponsorów i żarcia przed kamerą. Meh, te pierwsze było warto oglądać dla wstawionego Bora, teraz nie ma po co.
  • Odpowiedz