Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy dostałem mandat w firmowym aucie, szef zgodnie z prawdą mnie wskazał,ze na ten dzień ja byłem właścicielem/posiadaczem pojazdu na dzień zdarzenia. Dostałem teraz list w którym jest do wypełniania kwit:
- z jednej strony, część A są oświadczenia, 1 - że ja kierowałem, 2- wskazuję kto kierował jeśli to nie byłem ja 3-odmawiam przyjęcia.
Wiem że muszę wypełnić te pierwsze, ja przyjmuje.

Z drugiej strony jest część B, w której określa się sprawcę wykroczenia lub osobę która dysponowała pojazdem.

Czy jeśli oni wiedzą że to ja byłem właścicielem posiadaczem auta na ten czas to muszę też tą rubrykę wypełniać czy tylko część A że przyjmuje mandat?

#mandat #samochody #motoryzacja
  • 4
@dawid121213 nikt tego nie wie bo te papiery są posrane i zupełnie nielogiczne, jak dostałem mandat za parkowanie pod swoim blokiem to musiałem wypełnić ze nie wiem kto tam zaparkował bo inaczej byly problemy jak sam z siebie chciałem zapłacić, a jak stwierdzilem ze nie wiem kto to dostalem nr konta i kwote do zaplaty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawid121213: też masz wypełnić, szef Cię wskazał ale i tak Ty musisz teraz to jakby potwierdzić i wskazać siebie jeszcze raz.
Czyli to są jakby 2 różne sprawy, on Ciebie tylko wskazuje i kieruje na Ciebie sprawy formalne (czyli ten arkusz do wypełnienia) a Ty się przyznajesz.