Wpis z mikrobloga

Pamiętacie zbrodniczą drag queen, która miała poderżnąć gardło Jędraszewskiemu? (Co prawda nie jemu, ale kukle, ale #4konserwy płakały na wykopie, jakby ten stary ... wykrwawił się na ich oczach).

Otóż sąd gościa uniewinnił (drag queen, nie Jędraszewskiego). I to nie tylko z racji wolności artystycznej, ale i tego, że na rzekome poderżnięcia gardła nie ma świadków, nie ma nagrań, a gość zaprzecza. Innymi słowy - w ogóle nie powinna prokuratura tym sądowi zawracać głowy.

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,28617424,sad-uniewinnil-drag-queen-z-poznania-prokuratura-ziobry-przegrywa.html

Do kompletu z rzekomym atakiem nożem pod kościołem.

Dedykuję tym, którzy są zawsze pierwsi do "potępiania i odcinania się", gdy tylko prawacka maszynka do hejtu kogoś zacznie mielić, oskarżając o z d... wzięte rzeczy.

#bekazprawakow #neuropa #lgbt
  • 14
@Towarzysz_Moskvin: Kolega nie przeczytał zalinkowanego artykułu, czyż nie?

Oskarżony zaprzeczył zarzutom. Tłumaczył, że tańczył z lalką, ale gardła nie podcinał. Przebił jedynie nożyczkami woreczek ze sztuczną krwią, bo chciał pokazać, że homofobicznymi wypowiedziami arcybiskup rani jego serce.

I jakoś tak się składa, że drag queen ze zdjęcia najpierw wskazuje palcem na swoją klatkę piersiową, a na kolejnej fotografii - jest upaćkana krwią akurat na wysokości serca. Na żadnej fotce nie ma
@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa:

Tłumaczył, że tańczył z lalką, ale gardła nie podcinał. Przebił jedynie nożyczkami woreczek ze sztuczną krwią, bo chciał pokazać, że homofobicznymi wypowiedziami arcybiskup rani jego serce.

XDDD a nie to spoko. Acha mam fajne garki do sprzedania może byś chciał kupić?

A tak serio to jeden rabin powie tak a drugi tak:

Przeprosiny jednak nie rozwiązały sprawy, a prokuratura oskarżyła Marka M. o publiczne nawoływanie do zabójstwa duchownego oraz o
XDDD a nie to spoko. Acha mam fajne garki do sprzedania może byś chciał kupić?

@Towarzysz_Moskvin: Nie, ale za to mam do sprzedania cudowny medalik matki boskiej kebaboskiej z Niepokalanowa, kolega na pewno przyjmie ofertę, skoro jest w stanie kupić akt oskarżenia ziobrowskiej prokuratury z zerowym materiałem dowodowym. Z brakiem potwierdzenia wersji prokuratury przez choćby jednego świadka. Z fotkami, z których nijak nie wynika to, co w akcie oskarżenia.

PS
Jestem
@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: Z medalikami pod zły adres trafiłeś przyjacielu bo ja niezwykły do łykania takich okazji. Nieważne czy reklamowene w wyborczej czy w do rzeczy. Cóż jak już pisałem jeden rabin powie tak drugi inaczej. Faktem pozostaje natomiast to że ów performance był na poziomie żartów z wieszających się transów i żadne ch..e tłumaczenie tego nie zmieni ¯\_(ツ)_/¯
@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa:

Czy kolega w ogóle kojarzy żartobliwy termin polskie uniewinnienie i czy zdaje sobie sprawę, jak trudno w polskim sądzie faktyczne uniewinnienie uzyskać? Bo jakoś kolega radośnie ignoruje wyrok sądu.

Rozumiem że jak przegra apelacje to kolega zaakceptuje wine pozwanego? Czy wtedy to już nie?

Tyle na temat symetrystycznego #!$%@? o dwóch rabinach.

Wyroku i uzasadnienia nie widziałem a swoje #!$%@? w przeciwieństwie do ciebie opieram na różnych źródłach i dostępnych
Pobierz TowarzyszMoskvin - @KazimierzPrzerwa-Obiadowa:
Czy kolega w ogóle kojarzy żartobliwy ...
źródło: comment_1656083646NW6SAttD5wPlR1SzWrUuq6.jpg
swoje #!$%@? w przeciwieństwie do ciebie opieram na różnych źródłach i dostępnych zdjęciach.


@Towarzysz_Moskvin: To świetnie. Skoro masz tyle czasu, może dojdziesz do tego, kto i na jakiej podstawie pierwszy wrzucił informację o "podrzynaniu gardła kukle nożem"? Czy aby nie pisowski troll na wyłącznej podstawie tych zdjęć? (Jak rozumiem wrzuconych przez samego artystę - na których jako żywo nie ma ani noża, ani tym bardziej podrzynania gardła). I czy aby cały
@Andreth: Oświadczenie samego zaineesowanego zaraz po tym jak g..o uderzyło wentylator:

Chciałabym przeprosić wszystkich, którzy poczuli się urażeni charakterem mojego występu w sobotę dnia 10.08.2019 r. na Gali Mr. Gay Poland w klubie Punto Punto Club. Emocje jakie mną targały po wypowiedzi arcybiskupa Jędraszewskiego zostały przeze mnie przedstawione w sposób, którego żałuję. Kukła użyta w performancie była metaforą nie osoby arcybiskupa lecz poglądów i wypowiedzi, które w ostatnim czasie zostały przez