Wpis z mikrobloga

@sikalafou to najwiekszy przegryw tego portalu, wiecznie pieprzący coś o terapiach (bo różne są) i o tym, ze on rucha, a my nie, tymczasem koles ma #!$%@? w głowię o wiele bardziej niż większosc przegrywow, ktorzy sie tutaj wypowiadają.
Koleś niby jest jakim kierownikiem w kołchozie czy innym brygadzistą i to ejst jego dialog z pracownikami

ja: macie być w sobotę i #!$%@? mnie obchodzą wasze plany. Cała brygada została zgłoszona już przeze mnie, bo jest robota xxx także nawet o tym nie dyskutuję.
b: kierownik, ty się naucz w końcu szanować ludzi, bo jakby nas tu nie było to byście sobie mogli szlaczki w tych waszych notatnikach porysować.
ja: Wiesiu... jakby was tu nie było to zgarnąłbym spod żabki 10 meneli i nauczył ich w tydzień tego co wy się tu uczyliście przez 15 lat. (wszystko przy załodze)

no #!$%@?, i ktoś taki śmie wysyłać innych na terapie no bo jemu pomogla xddd
#przegryw #pracbaza
  • 20
  • Odpowiedz
koles ma #!$%@? w głowię o wiele bardziej niż większosc przegrywow, ktorzy sie tutaj wypowiadają.

Koleś niby jest jakim kierownikiem w kołchozie czy innym brygadzistą i to ejst jego dialog z pracownikami


@kfiatek_na_parapecie: byłem głąbie, a nie jestem xD. Nie dziwię się, że jesteś robolem jak czytać nie umiesz ze zrozumieniem nawet.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Gosc sie ogolnie nasmiewa z ludzi ktorzy w 80% dostali złą kartę od losu...
znam wiele ludzi "roboli" i wiekszosc z nich chcialaby zmian, ale wez tu miej sile jak: dojazd do pracy godzina, praca 8 godzin, powrót z pracy - godzina. Uwierz mi, że po powrocie do domu jedyne o czym marzysz to łóżko i coś do żarcia a weekend służy tylko i wyłącznie do regeneracji po całym tygodniu
  • Odpowiedz