Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sex z starsza 35-40+ samemu mając 18-30 lat…

Wiem ze aktualnie to #tinder #badoo i inne portale randkowe online, ułatwiają takie znajomosci.

Zastanawiam się jak to wyglada całkowicie offline, mieliście sami albo słyszeliście o takich sytuacjach gdzie młody obraca starsza w łóżku?
Wiecie miejsce pracy, jakieś starsze sąsiadki itp.
Tego typu akcje serio się zdarzają czy to raczej legendy?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedzenie: „Na starej p….., młody wie ćwiczy”, to tylko głupia rymowanka, czy serio ma to jakiś sens?

#sex
#mamuski
#podryw
#podrywajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b4c6f388a667d089ed4601
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnóstwo jest takich w dyskotekach. Samotnych, po rozwodach, w kryzysie braku ognia małżeńskiego. Co prawda na zbyt młodych nie polecą, ale jak ktoś wygląda nieco doroślej niż swój wiek to sukces murowany.

Myślisz, że skąd tyle idiotek nabierających się na "amerykańskiego żołnierza" czy innego "księcia z Afryki"? One są przeważnie zdesperowane brakiem bliskości i uczuć, bo wiek i uroda już nie te i nawet posiadana kasa tej pustki nie zakryje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałem kilka akcji w stylu "poderwanie milfa" z pozycji około 20 latka, ale pamiętam dobrze tylko trzy z nich. Jedna miała chyba 30 albo 31 lat, a druga 35, a trzecia też coś koło 30. Była jeszcze taka czwarta, z ktora dobrze mi szło, ale nie chciałem zwieńczyć tej akcji sukcesem bo jakoś nie była w moim typie.

-Nie wiem gdzie najłatwiej takie poznawać, ale ja bym polecił na
  • Odpowiedz
BliskaKapucynka: Ciężko powiedzieć by takie aplikacje ułatwiały kontakt ze starszymi kobietami. Na sympatii mało kto ci odpisze, Plus sporo kobiet ma poblokowanych domyślnie młodych. Na Badoo i tinderze mało która starsza ustawia sobie filtr na takich młodych. Nawet jak ustawi to są setki lepszych facetów od ciebie w kolejce (sorki). Możesz kręcić z wiekiem, ustawiać wyższy i wyjaśniać w opisie że jesteś młodszy, ale to gra niewarta świeczki. Desperaci bawią się
  • Odpowiedz
ZazdrosnaBarmanka: Trzydziestoletni pistolet here, mogę opowiedzieć moją przygodę z dziesięć lat starszą ode mnie kobietą.
Generalnie, nie przypisywałbym wszystkim kobietom 35+ magicznych umiejętności łóżkowych. Spotkałem takie, które dużo kłapały mordą, ale była tragedia. Spotkałem też tą czterdziestolatkę, która mówiła, że woli klasycznie i bez udziwnień ale w odpowiednich rękach.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie będę kłamał, wyględny nie jestem. Z mordy raczej bywalec listów gończych SG na
  • Odpowiedz
SuchyOsioł: Oczywiście, że się zdarzają, zwłaszcza jak masz stosowną aparycję. Kiedyś z wypiekami na twarzy czytałem forum PUA o tym jak slynny badboy w drodze na szkolenie w Polsce namowil laske w pociągu na lodzika. Wbrew najśmielszym oczekiwaniom przydarzyło mi się to samo... Ale jak połączysz kropki to pociągiem jedzie się długo, jest idealny kontekst i jak trafisz na szona to nie jest to zaden wyczyn
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz