Wpis z mikrobloga

Nawet nie najgorsze to Ms Marvel ale z każdą kolejną produkcją mam coraz większe obawy gdzie dalej MCU zmierza. Teoretycznie otwarcie multiversum i tych wszystkich wymiarów daje sporo swobody ale z drugiej strony negatywnie odbiło się to na spójności świata. Brakuje jakiegoś tematu przewodniego. No i Eternalsi coraz bardziej "uwierają" bo wydarzenia z tego filmu dalej nie istnieją poza nim.
#marvel
  • 5
Brakuje jakiegoś tematu przewodniego


@vateras131: Coś mi mignęło na r/marvelstudiospoilers, że za kilka miesięcy poznamy temat nowej sagi. Faza 4 już się kończy i wydaje mi się, że jest ona fazą przejściową między 3 a 5, gdzie dopiero w 5 będzie mniej chaotycznie.
@vateras131: bajka dla dzieci a nie nastolatków, pierwszy odcinek jeszcze ujdzie ale im dalej w las tym gorzej. Kamala chlip chlip zbiłam kolano gdzie Peter Parker stoczył walkę na śmierć i życie z vulturem w swoim pierwszym filmie. A już jak usłyszałem allah akbar to śmiechłem srogo. Nikt jej nie lubił w grze nikt nie chciał nikt nie pytał a fani dostali o niej serial lol a shehulk już spasuje po