Wpis z mikrobloga

Warto za 500 złotych (do Macbooka air m1, zastosowania biurowe)?

iiyama 27" ProLite XUB2792QSU

EKRAN
Przekątna ekranu: 27"
Rozdzielczość: 2560 x 1440 (WQHD)
Format: 16:9
Typ matrycy: IPS
Rodzaj podświetlenia: LED
Synchronizacja częstotliwości: AMD Free-sync
Czas reakcji: 5 ms
Częstotliwość odświeżania: 70 Hz
Jasność: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 1000:1
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania,Redukcja niebieskiego światła

ZŁĄCZA
Podstawowe złącza: DisplayPort x1,DVI x1,HDMI x1Hub USBUSB 3.0

Inne:
Wbudowane głośniki:4 W

Obrotowy ekran (PIVOT):Tak
Możliwość montażu na ścianie (VESA): Tak
Regulacja wysokości: Tak

#monitory #macbook #apple #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LichoToWie: problem przy MacBooku z M1 może być taki, że czcionka będzie rozmazana, bo M1 nie wspiera natywnej rozdzielczości jeśli jest mniej niż 4K, trzeba kombinować programami - przerabiam to właśnie u siebie na monitorze 2560x1440
  • Odpowiedz
@apHEX_kappa: eee, serio takie problemy występują? Mam do macbook'a pro m1 podpięty monitor msi mag274qrf-qd z taką samą rozdzielczością jak twój LG (akurat też myślałem nad zakupem tego LG) i nigdy nie miałem problemu z rozmazaną czcionką. No chyba, że jestem ślepy, albo jest to bardzo słabo widoczne (codziennie pracuje 8h na tym monitorze). Jedyny problem, który miałem to mruganie ekranu, który rozwiązałem poprzez zmianę jakiejś opcji wyświetlanej palety kolorów
  • Odpowiedz
@3Djdjfjw482: Tak, szukałem informacji na ten temat i u niektórych wszystko działa jak powinno, nawet na Full HD, a u innych pojawia się ten problem. Nawet nie wiadomo za bardzo od czego to zależy - co nie zmienia faktu, że bardzo dużo osób to zgłasza. I na pewno byś to zauważył jakby występowało, wiec może trochę szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz