Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 aaaaaaa to ty jesteś tym przegrywem co robi sobie notatki XDDDDDDDD nawet nie pamiętałem dlaczego dałem cię na czarno, łazisz dzisiaj za mną cały dzień i prosisz innych zeby mnie wołali do twoich wysrywów, to musiało mocno zaboleć jak cię zaorałem ()
  • Odpowiedz
aaaaaaa to ty jesteś tym przegrywem co robi sobie notatki XDDDDDDDD nawet nie pamiętałem dlaczego dałem cię na czarno, łazisz dzisiaj za mną cały dzień, to musiało mocno zaboleć jak cię zaorałem ()


@crest: ty bakłażanie, przecież to ty za mną dzisiaj łazisz. Niby masz mnie na czarno a jednak wołasz co chwilę.
  • Odpowiedz
łazisz za mną jak przybłęda, wołasz mnie ciągle, tak jak w tym wpisie, a potem płaczesz, że ja cie wołam? XDDDDDDDDD


@crest: Ryjcu, masz mnie na czarno. Dałem twój nick bo wiedziałem że cię to nie zawoła. Dalej to już ty się do mnie #!$%@?łeś i wyszedłeś na głupka (znowu).

Nie wołaj mnie już. Bo nie chce mi się odpisywać typowi, który masturbuje się sam do swoich wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 czyli najpierw prosisz innych żeby mnie wołali do twoich wysrywów, potem cały dzień wołasz mnie w różnych wpisach a na koniec okazuje się, że nie chcesz że mną rozmawiać a jedyny przekaz, to jest lew liżący się po jajkach i masturbacja? XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@crest: zawołałem cię tylko w jednym miejscu pajacu (w zasadzie to poprosiłem o to). Chciałem zobaczyć jak będziesz fikołkować - nie zawiodłem się. Reszta to już twoje zaczepianie mnie w kilku miejscach. Nie wołaj mnie już pajacu xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013 Przecież sam mnie zaczepiłeś w tym wpisie, a teraz płaczesz, że to ja cie wołam i kłamiesz, że cie zaczepiam? Ratunkufaszyzm.jpg XDDDDDD Masz ty rozum I godność człowieka? XDDDDD Przestanę już ci odpisywać, ale niech to będzie nauczką dla ciebie żeby mnie już więcej nie wołać i przestań prosić innych o to ()
  • Odpowiedz