Wpis z mikrobloga

Hejka, mam pytanie ile najwięcej wygraliście na zakładach z małej sumy pieniędzy oraz chciałbym się zapytać jakie macie rady dla początkujących bukmacherów. Jakie dyscypliny sportu są najpewniejsze jeśli chodzi o przewidywania i czy warto robić multi zakłady

#bukmacherka #betclic
  • 8
Generalnie, żeby coś wygrać trzeba się znać. Stawianie na pałę nie ma sensu. Lepiej kupić skarbonkę i odkładać. Bo taka taśma za 5zł wejdzie ci 1 na 200. Grając 1-2 mecze na kuponie za 50+ zł ma to największy sens. Ja osobiście w sezonie obstawiam piłkę tylko i wyłącznie btts oraz over. Dobry sport do obstawiania to tenis. Masz 50% szans na sukces, tyle, że obecnie bez ciągłego śledzenia zawodników oraz znania
@LonesomeWild: jak wyżej, traktuj to jako zabawę i obstawiaj to na czym się znasz, za tyle ile nie będzie Ci szkoda i zawsze rób chłodną analizę, a nie jak większość, że obstawiają sercem tego kogo bardziej lubią lub jak inni bez własnego rozrachunku - to głupota. Żeby wygrać dużo, trzeba dużo zaryzykować, najlepiej właśnie na multi. Mój sposób, to robienie kilku kuponów, bardziej ryzykownych dla zysku, gdzie szukam jakiś underdogów i