Wpis z mikrobloga

O nie tylko nie szatan!!!
Co następne @Richyrich będziesz wnioskował o zakazanie muzyki heavymetalowej? Rocka też przy okazji chcesz usunąć?
Ostra beka że prawactwo cofnęło się do lat 80 gdzie wspomnienia o szatanie kogoś jeszcze szokowały i były uznawane za złe i niestosowne, ostry krindż mnie przeszedł myśląc że w 2022 ktoś jeszcze napina się o takie rzeczy xD
#bekazprawakow #neuropa #lgbt #bekazkatoli
źródło: comment_16559774105eZrOPuIY8nggGSEvWk8RV.jpg
  • 25
@McWozniak: Hahah uuuu niewygodne pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znalezisko mogło mieć w zamyśle autora charakter informacyjny, a ty w 1 słowach opku czopku piszesz "co jeszcze ma być cenzurowane" unyślnie błędnie sugerując, że cokolwiek ma być.

jak nie rozumiesz o co mi chodzi


no właśnie czytając twoje wypociny można dojśc do wniosdku że ty sam nie wiesz o co ci chodzi

a no i najważniejsze

@Bloodborn:

Hahah uuuu niewygodne pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znalezisko mogło mieć w zamyśle autora charakter informacyjny, a ty w 1 słowach opku czopku piszesz "co jeszcze ma być cenzurowane" unyślnie błędnie sugerując, że cokolwiek ma być.


Mordo jesteś na tym portalu o wiele dłużej niż ja i myślisz że znalezisko z podpisem #bekazlewactwa jest "czysto informacyjne" albo robisz z siebie idiotę żeby mieć jakiś argument albo
Mordo jesteś na tym portalu o wiele dłużej niż ja i myślisz że znalezisko z podpisem #bekazlewactwa jest "czysto informacyjne" albo robisz z siebie idiotę żeby mieć jakiś argument albo jesteś niekumaty, sorki.


@McWozniak: I w jaki sposób to się niby wyklucza. Dużo osób, pewnie nie tylko ja dowiedziałem się jak głęboko sięga to pajacowanie.

Dodam jeszcze że o "Cancellingu" zawsze krzyczą najgłośniejsze osoby które w życiu nie były "cancellowane"


@
@Bloodborn: nie powiedziałem że shaming = cancelling tylko pokazuje ci dlaczego Opek nie podał poprostu informacji o tym kto był a kto nie, tylko ewidentnie zesrał się o tych szatanistow tak jak srali się w latach 80. Ale ładuj chochoła dalej, dalej rób z siebie idiotę i wstawiaj memy o tym że mam ci zejść z oczu podczas gdy masz wybór poprostu nie pisać tu ze mną dalej xD