Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#fallout4
Jakieś porady dla początkujących? Szczerze nie wiem jak w to grać (czymsieskaczemagik.jpg).
Wyszedłem z krypty, zrobiłem jakieś zadanie i mam tę pierwszą osadę, sanktuarium, i dalej kaplica. W drugiej osadzie gdzie trzeba pokonać bandytów ledwo dałem radę po jakichś dwóch godzinach. Zero stimpaków i zero morale a tu mam następnych bandytów załatwić. No ni #!$%@? nie dam rady. Zakładam że coś robię źle, pewnie nawyki z innych gier czyli wpadnij i strzelaj a będzie dobrze. Niestety tu to nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°).
No i dodatkowe pytanie, co zbierać a czego nie, bo łażę obładowany jak wielbłąd i co chwila chomikuję wszystko w warsztacie a zakładam że nie o to chodzi.
  • 6
@kamin: Powoli idziesz przed siebie, unikasz znacznie silniejszych przeciwników i eksplorujesz.

Fallout cię nie ogranicza w żaden sposób fabularnie i to może przytłaczać na początku, wielokrotnie mi się zdarzyło zajść do lokalizacji, którą musiałam pospiesznie opuszczać jak się okazywało, że nie ma opcji ją eksplorować na tym poziomie. To nie jest liniowa gra, jak czujesz, że cię jakiś moment przerasta to się wycofaj i idź gdzieś indziej, wrócisz tam jak zdobędziesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zależy w którą stronę chcesz ulepszać osady/bronie, od tego zależy jakie materiały ci będą potrzebne. Ja chomikowałam dużo i szybko zainwestowałam w perka od noszenia dużych ilości naraz, bo taki mam styl grania i nie umiem inaczej ( ͡º ͜ʖ͡º)

@pianinka: to tak jak ja (ʘʘ)

Fallout cię nie ogranicza w żaden sposób fabularnie i to może przytłaczać na początku, wielokrotnie mi
No i dodatkowe pytanie, co zbierać a czego nie, bo łażę obładowany jak wielbłąd i co chwila chomikuję wszystko w warsztacie a zakładam że nie o to chodzi.


@kamin: Najbardziej wartościowym przedmiotem grze Fallout 4 jest klej. Klej służy głównie do ulepszeń broni i pancerza. Klej możesz stworzyć praktycznie od początku rozgrywki. Potrzebujesz do tego 4 rzeczy: kukurydzy, mutowoców (Mutfruit po angielsku), tato (roślina przypominająca pomidory) i oczyszczonej wody. Łączysz te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: nie mogę znaleźć w sklepie, ściągnąłem jakąś z apk mirror ale podesłałbyś link dla pewności czy to to samo.
@Herflik: chyba muszę w końcu do tego diamond city się wybrać (ʘʘ)