Wpis z mikrobloga

Jak zapowiadałem, daję znać jak wrażenia po zamówieniu żelków #gusto

W koszyku wylądowały:
Mix pianek
Nadżelki z sadu
Jeżynka z sokiem
Kwaśne żelki Jabłka Gruszki
RADIOAKTYWNE Kwaśne żelki Jabłka Gruszki
Borówki
Dzikie Węże
Cola Colowe

Kwaśne żelki są dla mnie delikatnie kwaśne, ale to z racji wypalenia kubków smakowych ostrymi papryczkami - Różowa twierdzi, że są idealnie kwaśne. Radioaktywne są dla mnie wyczuwalnie kwaśne, ale mordy nie wykrzywiają.
Generalnie wszystkie żelki/pianki są miękkie i delikatne.
Niestety fanem nie zostałem, może miałem za duże oczekiwania, ale smak nam nie podszedł (albo zrzućmy to na moje kubki smakowe, chociaż różowa podziela moje zdanie). Najsmaczniejsze z całego zamówienia były węże. Bardziej smakują mi jednak żelki Nimm2, ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.
Natomiast za marketing na mirko macie ode mnie 6 z plusem, poziom kreatywności @Kwasny_konfident przebija wszystkich speców od sprzedaży/marketingu, tak trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
Żelki jak żelki. Zamówiłam mistery boxa i niestety dopadło mnie rozczarowanie. Po ocenach, wpisach, marketingu spodziewałam się nieba w gębie, a dostałam takie sobie zelki :( mam wrażenie, ze w tym mistery boxie dostałam wszystkie najsłabiej sprzedające się smaki :( także zgadzam się z opinią, ze marketing bomba, ale zelki takie sobie.
mam wrażenie, ze w tym mistery boxie dostałam wszystkie najsłabiej sprzedające się smaki :( także zgadzam się z opinią, ze marketing bomba, ale zelki takie sobie.

@ala_tak_o_po_prostu: W sumie mamy żelki z głównego asortymentu, one tam są bo się mocno sprzedają i najczęściej właśnie takie głównie trafiają do mysteryboxów
@Moto_Moto: Dzięki za recenzję!
Fajnie, że spróbowałeś, od siebie polecam po prostu pochłaniać je siedząc przy filmie czy coś xD
Nawet nie zauważysz jak zniknie kubełek

+ udawanie, że jestem zabawny i fajny idzie mi całkiem dobrze, dzięki za komplemencik ( )