Wpis z mikrobloga

@Dlkvv załapały się moje 2 buy ordery za 20020 i 19920 na tym nurku. Mam wielką nadzieję, że 20k to podłoga albo będzie ona niedaleko bo się obkupiłem w ostatnich dniach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JuzTuKiedysBylem:
W dłuższej perspektywie prawie na pewno bitcoin odbije. W krótkim terminie nic na razie nie wskazuje na znaczące odbicie. Patrząc na poprzednie lata i obecną sytuację na świecie to bardzo możliwe, że zobaczymy btc za 15k albo nawet mniej.

Mimo wszystko uważam, że dla inwestorów długoterminowych to dobry czas na zakupy ;)
  • Odpowiedz
@Dlkvv ja patrzę w perspektywie lat niż miesięcy. Właściwie to mam nadzieję na rok, dwa stagnacji przed następną górką, żeby sobie spokojnie dokupywać co miesiąc za kilkaset $ jeszcze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JuzTuKiedysBylem: Mądra strategia. Najważniejsze to nie dać się ponieść emocjom ani nagonce towarzyszącej każdej górce. Dokupując regularnie stabilne i sprawdzone aktywa praktycznie minimalizujesz ryzyko strat długoterminowo.
  • Odpowiedz
trol założył nowe konto i #!$%@?, a reszta mu przyklaskuje jak dzieciaki... jedna wielka tragedia, bo #!$%@? o oczywistych rzeczach jak byście z Kolumbem Amerykę odkryli... wykop w pigułce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cryptonews_win: To po co Pan marnujesz swój czas na pisanie tutaj? Ja zadałem merytoryczne pytanie o literaturę a ty mi tutaj wylewasz. Znajdź może inny sposób na dowartościowanie się.
  • Odpowiedz
Literaturę do czego? Do tych bzdur:

dla inwestorów długoterminowych to dobry czas na zakupy ;)


Wchodzisz na tag i widzisz nastoletnich inwestorów z portmonetki babci, którzy co dzień są lepsi w swoich bzdurach

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wchodzisz na tag i widzisz nastoletnich inwestorów z portmonetki babci, którzy co dzień są lepsi w swoich bzdurach


@cryptonews_win: Widzę, że cię to bardzo boli i dużo wkladasz w to emocji xD
Ale oczywiście nie masz nic mądrego do powiedzenia w temacie.

Naura, nie zapomnij wziąć leków ;)
  • Odpowiedz