Wpis z mikrobloga

Ja to naprawdę mam pecha. Pierwszy wyjazd za granicę jako kierowca zawodowy i stresuje się czy wszystko robię dobrze. A tu jak stoję sobię na parkingu takie Jeb i łubudu. I jakiś pan Niemiec busem wjechał mi w naczepę. Jakieś karetki, policja a po niemiecku to ja jedynie liczyć umiem. Ale muszę pochwalić ich służby wszystko ładnie wytłumaczyli co i jak.
#zycietruckera #bekaztransa #wypadek
Cycolus - Ja to naprawdę mam pecha. Pierwszy wyjazd za granicę jako kierowca zawodowy...

źródło: comment_16559109761Sbi3Xlrsl2N3CgrR0DPiC.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker: naczepa cała ale jeden zwias będzie do zrobienia, ze mną wszystko w porządku, u niego parę zadrapań i siniaków. Dowiedziałem się od niego że zasnął za kierownicą. Dobrze że zjechał na parking bo jakby to się stało na autostradzie to byłoby z nim znacznie gorszej
  • Odpowiedz
Kiedys w sieci krążył filmik jak koleś w busie (przyczyną chyba był zawód miłosny) wjechał na pełnym klopsie z autostrady na parking i #!$%@?ł w pierwszą z brzegu naczepę. Cały czas strimował to na żywo, póki telefon się nie rozwalił razem z jego łbem.
  • Odpowiedz
@sezan: pewnie jest, ale nie wiem gdzie i jak szukać.
Rzecz się działa w Europie z tego co pamiętam. Koleś był trochę turbaniarz (turek czy inny). Może to było w Niemczech?
  • Odpowiedz