Wpis z mikrobloga

Odpisze tu bo ofc snowflake @crest ma mnie na czarno.

Biedne płatki śniegu będę chciały wkrótce zakazać tej strasznej litery))[]


A wystarczyło jedynie przejrzeć jakie treści publikuje @fakoff i do czego ta literka Z nawiązuje. No ale za dużo wymagam od wykopkowych kucy.

Btw, polecam argumentacje w tym wpisie, którzy bronią fakoffa:
https://www.wykop.pl/wpis/66260283/tak-tylko-przypominam-92-95-%E3%83%84-95-https-sip-lex-p/

PS Jakby ktoś nie wiedział to nie jest litera Z a tzw. wstęga św. Jerzego.

#4konserwy #bekazprawakow #neuropa #konfederacja #bekazpodludzi
Kryspin013 - Odpisze tu bo ofc snowflake @crest ma mnie na czarno. 

 Biedne płatki ...

źródło: comment_1655897409BzDBPh92fg9OUZufsR15Jf.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Konfiarz broni ruskich trolli? No popatrz pan, nikt by się nie spodziewał. PS. Z cresta to niby taki śmieszek heheszek przyjemniaczek, a jak coś śmiesz mu wytknąć to kasuje komentarze i wrzuca na czarno, w najlepszym przypadku bredzi coś cały czas o jakimś wyjściu z piwnicy (Jakby w pracy się nie dało przewijać wykopu, ale wiadomo jak praca to tylko machanie łopatą bo jak to klikanie w kąkuter nazywać
  • Odpowiedz
debilu ale zawisza bydgoszcz tez ma z w herbie i co chcesz tez zakazac?????? wcale chlop nie ustawil tego z po inwazji rosji na ukraine, to nie ma nic do rzeczy, tak samo jak aktywnosc uzytkownika o charakterze pro-rosyjskim nie rozumiesz debilu???????


@kasztanowcowiaczek: odpowiadając serio na ten bełkot (nieważne czy ironiczny czy nie) to:
1) zawisza bydgoszcz ma wstęgę św. Jerzego w herbie?
2) zawisza bydgosz postuje proruskie #!$%@? na
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

to przeczytaj mój komentarz jeszcze raz

Super, ale nie jestem w stanie przewidzieć, że zedytujesz komentarz, przepraszam, jestem tylko człowiekiem.

Nie zmienia to faktu że dobrze jakbyś się zachowywał.

Będę naśladował zachowania, które widzę u idiotów, nie będę zastanawiał się, czy urażam kogoś, bo oczywistym jest, że celuję do użytkowników typu vrim, który mówi, że można się czepiać tylko jeśli Z jest w barwach pansłowiańskich
  • Odpowiedz