Wpis z mikrobloga

Ta Hania z Hp2 i jej siostra mialy nieciekawy incydent w Stolycy. Co jak co mozna kogos nie lubic albo moze nas irytowac ale komentarze ludzi który uwazaja ze dobrze sie stalo i znieczulica to dno ktore widac coraz bardziej. Masakra dziwi mnie to nikt nie ma prawa naruszac naszej cielesnosci nawet jak niewiadomo jak jestesmy irytujacy
#hotelparadise
Aurelia2021 - Ta Hania z Hp2 i jej siostra mialy nieciekawy incydent w Stolycy. Co ja...

źródło: comment_1655834490KsBOuOWxLm0Bu0Zski7TvQ.jpg

Pobierz
  • 12
ylko dlatego ze go irytuje?


@Aurelia2021: To jest najlepszy powód duszenia. Gorzej jakby ktos dusił z powodu gósowania na inną partie, z powodu chęci okradzenia, z powodu koloru skóry.

Jeśli jest duszenia z powodu irytowania kogoś - jest proste rozwiązanie - nie irytować. A te dwie pajacyki to mają wybitna zdolność do #!$%@? ludzi i jeśli to zdarzenie miało miejsce - z pewnością sprowokowały gościa.
@Aurelia2021: zgadzam się, jak widzi się przemoc trzeba reagować - to nie podlega wątpliwościom.
Mimo wszystko uważam że patologia trafiła na patologię - obelgi, plucie keabami na siebie, przemoc fizyczna - no rynsztok. Może karma ją dopadła za scam który wciskała swoim obserwatorom - może nie - zarówno one jak i damski bokser są siebie warci.
@kipman1: nie są siebie warci, patologia patologii nie równa, co innego drobny oszust a co innego bojkarz uliczny. Co innego alkoholik który nawalony sika do łóżka a co innego alkoholik który po pijaku #!$%@? zwierze czy żonę. Za scam powinien Instagram im konta zablokować albo przynajmniej powinny stracić follow a nie dostać kosę na ulicy. Swoją droga bardzo nieprzyjemnie postacie. Duże ego, pogarda i brak długofalowego myślenia
@j_sorel82: no zgadza się - są różne patologie i jedna drugiej nie jest równa.
Może mam uprzedzenie do tych sióstr - chyba to było rok temu one miały podobną akcję w jakiejś restauracji w Katowicach - goście zeznawali że obrażały kogoś przez 15min z telefonami w rękach aby nagrać reakcję.... Brzydzę się przemocą wobec kobiet ale one są wyjątkowo paskudne.