Wpis z mikrobloga

@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: jeśli hobbystycznie to tylko python - najlepiej to jeszcze kup sobie raspberrypi i rób sobie domowe projekty, zaczynając od jakichś termometrów mierzących Ci temperaturę przez całą dobę, przez czujniki zanieczyszczenia powietrza, mierzenie prędkości internetu, potem instalujesz Grafanę i masz piękne wykresy z tych danych. Poza tym właściwie możesz tam zrobić co tylko Ci się wymarzy, a python jest na tyle prosty, że dasz radę zrobić to samodzielnie po prostu
  • Odpowiedz
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: Tak jak koledzy wcześniej wspomnieli - jeśli apki na Androida to Kotlin, jesli gry to chyba najlepiej C# + Unity, najszybciej będziesz w stanie uzyskać jakieś efekty i nie zniechęcisz się za szybko. Jak już opanujesz odrobinę C# to później douczenie się Kotlina nie jest problemem.
  • Odpowiedz
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: Jak gry mobilne to tylko Unity tak naprawdę. Masz ogromna ilość materiałów w necie, do tego obecny edytor jest o wiele lepszy niż x lat temu Unity 4.0 czy nawet 5.0, które lubiły się crashować bez powodu, więc wygodnie się na nim pracuje. Język C# wydaje mi się w miarę przyjazny na start. Ja zaczynałem w sumie programować w Unity + C# w drugiej klasie technikum, wcześniej oczywiście masa
  • Odpowiedz