Wpis z mikrobloga

@piotre-gie
Appki gdzie grają hamburgery, pppoker itp.
@Minieri
Mnie skusiło przy przesiadce mnogość opcji i decyzji, zajebisty fun z gierki jak się ogarniać zacznie, przynajmniej dla mnie. A edge to inna sprawa.
Teraz nie mogę grać w Texasa bo nuda z 25% vpip grać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bencb
Miałem dobrego trenera. Teraz po kilku już latach chcę sam spróbować, czuję się pewnie.
Z materiałów polecam od siebie Jnandeza i run it once, dwa najlepsze źródła wiedzy dostępne za małe $, przy czym jako total beginner zacząłbym Nandez i kursy od zera, a potem jak już będzie bakcyl i początki skilla to rio i zabawy z solverami jak PLO Vision itp. i volume, volume, volume.
  • Odpowiedz
@asdf1235: pamiętam że ze 2, 3 lata temu na pokerstrategy był jeden fachowiec od omahy, nie przypomnę sobie nicku, zapamiętałem że pisał, że 'lubi' sobie dziennie ćwiarę wódki machnąć na lepsze myślenie, ale co wykresy wrzucał to ja nawet nie. Później dołączył do niego chłop co wcześniej ludzi z NL500z karał jak boty na easy, też mu dobrze szło, ale usunął konto, Rybak chyba albo coś podobnego. Ciekawe czy wrócili na
  • Odpowiedz
@mirabelka2137

Chyba mówisz o mduczuczukwe/roommate, pamiętam piękna inspiracja , kiedy i ja wierzyłem i w sumie nadal tak jest , ale jest trudniej nie ukrywajmy, trzeba mieć pasje żeby wytrwać złe okresy i nikt mi nie powie że nie. Trzeba myśleć o tej grze 24/7 przez spory okres nauki, potem z górki. No to zachecilem (ʘʘ)

I tak ta wódka na odstresowanie pomaga czasem co jest sick (
  • Odpowiedz
Chyba mówisz o mduczuczukwe/roommate


@asdf1235: dokładnie, o tego wariata mi chodziło, dzięki za przypomnienie
kiedyś też myślałem o tej gierce 24/7, ale nauki nie było nic, tylko rozpoznanie bojem, efekty zerowe.
po latach szkoda tego gdzie może mógłbym być gdybym do tej branży podszedł na poważnie, szczególnie, że pierwszy raz o niej usłyszałem kiedy pstrategy naprawdę dawało 50$ za rozwiązanie quizu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co
  • Odpowiedz