Wpis z mikrobloga

Witam czy jest do czego wracac jesli chodzi o tibie?
Podejmując próbę powrotu do gry jaki serwer optional pvp wybrać zeby mozna bylo sobie normalnie pograć a nie ze ktos z gildii dominando bedzie za czlowiekiem chodzil i tylko #!$%@?, moze tego jeszcze oczekiwać po tej grze? Zadne paymenty nie wchodzą w gre, szanujmy sie (ʘʘ) #tibia
  • 6
@DiegoDon: zależy czego poszukujesz, jak ostatnio grałem w pierwszy lockdown 2020 to wbiłem na optional pvp znalazłem koleżków do grania i było ok, nie dało się oczywiście pk bo zaraz przybiegał jakiś 1000+ lvl i dead, ale dominando nie ruszało neutrali w ogóle jak się nie odpaliłeś. zrobiłem PoI i INQ, a potem mi się znudziło na około 210 lvl za dużo expienia
@Vadzior: Wlasnie sie zastanawialem nad secura ale faktycznie ta ilość ludzi troche przeraża moglby byc podejrzewam problem z tym zeby znalezc jakiegos respa No nie? Jak to wyglada na tym serwerze? Z tego co sie orientuje to tez jako tako gildii dominującej tam chyba nie ma prawda?
@DiegoDon: nie, nie ma, mnie nikt nie gania ani z respów nie wywala, być może spinę mają pewne osoby lub gildie między sobą i oni się wzajemnie ganiają. W sumie to tylko na soul warze nie wiem co się dzieję, na reszcie respów dla hlvl jest spoko. Oczywiście nigdy nie płaciłem, znam kilka osób od lat z którymi czasem gram i nie mam żadnej gildii.

Na securce masz sporo ludzi to