Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki,

przed chwilą w końcu nadszedł dla mnie ten moment wejścia w dorosłość i pierwszego stosunku z dziewczyną. Niestety nie udało się. Najpierw podczas wkładania kondoma nie miałem erekcji, ale pomyślałem, że jak zacznie się to dam radę.

Kobieta nie chciała żadnych pieszczot ręką i językiem tylko od razu rozpocząć stosunek i niestety w trakcie próby wkładania penisa do pochwy, mimo braku erekcji, doszedłem do wytrysku. Kobieta nie zauważyła, nie przyznałem się, powiedziałem, że byłem zmęczony i chyba lepiej będzie zrobić to innego dnia. Ona podeszła do tego bardzo na luzie, potem jeszcze trochę się popieszczotaliśmy.

Podczas wcześniejszych pieszczot miałem erekcję w zasadzie cały czas, przez ostatnie tygodnie się często przytulaliśmy i wtedy też stał mi praktycznie kilka godzin. O ile problem erekcji dzisiaj jestem w stanie sobie wytłumaczyć (wcześniej tego dnia masturbacja, bo nie spodziewałem się, że w ogóle się dzisiaj spotkamy czy też pójdziemy do łóżka), to strasznie martwi mnie sprawa przedwczesnego wytrysku.

Macie jakieś opcje poradzenia sobie z tym?

Złapałem teraz strasznego doła, który będzie chyba prześladował mnie do końca życia :<

#przegryw #seks #stosunek #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62afb4d4d08886b56a811318
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9