Wpis z mikrobloga

#gusto #ekologia

Gustoszki kochane - pytanie do Was

Jeśli kupujecie nasze żelki Gusto, to pewnie zostają Wam po nich kubeczki, a więc:
W jaki sposób najczęściej je wykorzystujecie?

Trafiają do plastiku, czy może zaczynają gościć w Waszych mieszkaniach i warsztatach na dłużej?
Pochwalcie się zdjęciami, w jaki sposób wykorzystujecie opakowania ponownie! ʕʔ
Kwasny_konfident - #gusto #ekologia

Gustoszki kochane - pytanie do Was 

Jeśli k...

źródło: comment_16557197922IFJS4BFsdMu0gNfZtu30G.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: ja to się ostatnio zawiodłem na żelkach Gusto, dokładnie mówiąc na dostawie. Nie wiem po której stronie leży wina, temperatury na zewnątrz, pakowania u was w siedzibie, a może kurier postawił na grzejniki, w każdym razie dostałem żelki tak jak na zdjęciu widać.... A miał być to prezent na dzień ojca....

( ͡º ͜ʖ͡º)

(Dobrze się w tym pudełku galaretkę robi)
thoros - @Kwasny_konfident: ja to się ostatnio zawiodłem na żelkach Gusto, dokładnie ...

źródło: comment_16557372701W64Y2oCDKJeGGRguxJHa0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@thoros: przecież to same zalety ( ͡ ͜ʖ ͡)
Takie roztopione szybciej się pochłania i jest miejsce na kolejne kubełki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Kurde, ale taką galaretę to by się klepało i patrzyło jak kręci tą swoją kolorową masą ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@Dr-Livingstone: Wiesz co, niestety użycie mąki i glutenu jest jednym z procesów produkcyjnych, którego na ten moment nie możemy pominąć. (formy na żelki, by się nie sklejały)
Ale w sumie jako osoba, która regularnie ma do czynienia z tematyką antyglutenową - istnieje jakieś tanie zastępstwo dla mąki, które miałoby takie samo działanie?
Może istnieje możliwość użycia takiego zamiennika w naszych formach? (Chociaż dopóki fabryka miała by jedną salę produkcyjną to
  • Odpowiedz