Wpis z mikrobloga

W końcu #ing poszło po rozum do głowy i nie liczą już na nowo zdolności przy przejściu ze zmiennego na stała stopę przy #kredythipoteczny ale teraz człowieka myśli i się zastanawia czy to opłacalne xd rata 3120 teraz place trochę ponad 2500. Znając moje szczęście stopy nie będą już tak rosły jak #!$%@? xd ale jednak ten spokój na 5 lat będzie i można zaplanować budżet domowy na dłużej jak 6 miesięcy
  • 15
@kordian8: znając nasz wspaniały rząd pewnie powyżej 10 będzie ciekawe tylko jak to będzie kiedy zlikwidują wibor na rzecz innego wskaźnika. Ale raczej więcej jak 1 % różnicy nie będzie
też bym nie liczył na cuda, 1, max 2 % w dół. ja bym zaryzykował i został na zmiennej, wziął wakacje kredytowe, za zaoszczędzone pieniądze nadpłacił kredyt i czekał na lepsze czasy
@mako37: gdzieś czytałem, że jak składałeś wcześniej wniosek o przejście na stałe i ci odrzucili że względu na brak zdolności, to możesz się teraz odwołać i mogą ci przyznać zgodnie z ówczesna oferta
@mentari całość wychodzi 9.75

@kordian8 już wcześniej zaryzykowałem teraz zmianę mam w październiku i na ten moment rata by wyniosła niecałe 3 tys więc 120 zł więcej za spokój chyba wygra xd w razie co później zmienię bank na inny jak stopy będą spadać
@mako37: Skad taka informacja, to wazne bo mialem zaklepane 6,30% w marcu i dostalem odmowe, prawdopodobnie przez przejscie na ryczałt? Odwołanie bedzie pisane.