Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@wojtas_mks: a jest osobne stanowisko ds praw mężczyzn i walki z dyskryminacja? czy mężczyzn już dyskryminujemy w momencie powstawania nowego stanowiska?
  • Odpowiedz
@Kic3k: To "dyskryminacja pozytywna". Czyli jawnie i ostentacyjnie dyskryminujemy tych, którzy przez lata "w powszechnej ocenie" byli faworyzowani. Taka lewacka nowomowa i wcale nie baituję xDDD
  • Odpowiedz
chwila, czy ty właśnie napisałeś że ta laska nie nadaje się do swojej pracy na podstawie jej wyglądu?


@hartem: Nie. Dlaczego w ogóle o tym pomyślałeś? xDDD Przeczytaj raczej treść tego Tweeta, to jak kto wygląda to mi zwisa.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: tak, i dlatego na podstawie informacji o pełnionej funkcji przez tą osobę zasmieszkowaleś po prawacku żonglując bezpodstawnie dziwnymi zaimkami osobowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A tak swoją drogą to jak czytać to „psychiatryczkx”? Bo jak czytam to w glowie potrafie sobie uciąć ta literkę ale wymawianie na głos psychiatryczkiks to jakoś dziwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
idź na psychoterapię
co myślą normalni ludzie:

przepracuj przez rok czy dwa, bo tyle trwa terapia, swoje traumy i #!$%@?

co myślą przegrywy:

zapłaciłem 140 pln za godzinę i #!$%@? nic, a liczyłem na +2cm wzrostu oraz conajmniej magia wody poziom podstawowy
  • Odpowiedz