Wpis z mikrobloga

#gothic #returning #ab

Witajcie Panowie. Czy tak ma być że życie smoków się odnawia? O co tu chodzi że smoki mają po 60tys HP, natomiast ja z siłą 310 zadaje im obrażenia na poziomie 200-300 a parę zwojów z deszczem ognia po 1000. Smok na kamiennej fortecy nie dość że odnawia mu się życie w momencie przywołania golemów to jeszcze golemy urudniają całą tą walkę. Czy to tak ma być? Zastanwiam się czy mam przerwać swoje nerwy i grać w inną modyfikację
  • 11
  • Odpowiedz
@lekolorado:
Pierwsza sprawa czy grasz na "c*uj wie jakiej starej wersji AB" czy na new balance?

Ale dokładnie tak to ma wyglądać. Jak grasz najgorszą klasą jaka może być czyli najemnikiem to życzę powodzenia i nie zrobisz nic innego jak tylko wyfarmić 400 siły ze szczawii królewskich, wziąć najlepszy młot w łapę i kajtować ile się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lekolorado: Tak.
Nie napisałeś jaką wersje masz i nie pamiętam w której to dodali czy może było od początku, ale polecam zainteresowanie się jubilerstwem i zcraftowanie sobie seta pod siebie.
  • Odpowiedz
@lekolorado:

Sprawdziłem teraz i było wtedy jubilerstwo.
No to tak jak wcześniej pisałem idz zbierać szczawie po eliksiry siły, wykupuj wszystkie u handlarzy i zrób questy u gildii złodziei potem u matheo po jubilerstwo żeby stworzyć set pod smoki.

Jakbyś chciał sobie pograć drugi raz to masz tutaj najnowsza wersję.
https://www.sefaris.eu/new-balance
  • Odpowiedz
To jak tą siłę naklepać jak mam już 52 poziom, 4 rozdział, wszystko wybite na planszy i zadania tez robione na bieżąco razem z pobocznymi.
  • Odpowiedz