Wpis z mikrobloga

Właśnie z moim #rozowypasek wracamy z wycieczki do #perlapulnocy, o której pisałem kilka dni temu (ʘʘ) #bydgoszcz to miasto bardzo skrajne obok bogato zdobionych pieknie odrestaurowanych kamienic stoją totalne rudery z zwalonymi dachami albo wieżowiec z wielkiej płyty xDDDDDDD, od uliczek po których lepiej nie chodzić po zmroku są jakieś 4 minuty spacerem do głównego rynku, który niestety jest betonowym placem (,) co z kolei kontrastuje z tym że miasto jest pełne parków w których są stawy i jeziora nawet w środku osiedla ( ʖ̯) wszytsko da się zobaczyć w 2 dni czy było warto? Zdecydowanie tak choćby po to żeby zobaczyć żula który zbił pół piwa na rynku nie rzucając przy tym nawet jedna #!$%@?ą zaczął zbierać szkło a w podziekowaniu jakiś przechodzień dał mu pieniążki na nowe piwko. Uśmiech żula wyrażał więcej niż merci () Reasumując warto zobaczyć wieże ciśnień (piękna panorama) cały Myślęcinek, wyspe młyńską, okolice centrum i kilka atrakcji które występują w każdym przewodniku. Cała reszta tak o.

PS ludzie na miłość boskom sprzątajcie po psach bo nasrane co kilka metrów na chodnikach ( ͠° °)

#podroze
curtis50 - Właśnie z moim #rozowypasek wracamy z wycieczki do #perlapulnocy, o której...

źródło: comment_1655620914MRgGHWVYeQMRBTU1H4vKgs.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 10
@pixele zgodnie z obietnicą wołam. Dworzec jest czytelny i w pełni funkcjonalny :D przy okazji nie zabili nas nie pobili nie okradli chociaż wyglądali jakby chcieli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@curtis50: ehhh, przypomniałeś mi, że miałem dać Bydgoszczy drugą szansę i wybrać się tam na kilka dni zamieszkując w jakimś #!$%@? hotelu który robi niesamowite wrażenie, nie pamiętam jego nazwy. Może w lipcu będę miał kilka wolnych dni, zapisze sobie w kalendarzu przypomnienie.
  • Odpowiedz