Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Czy psychicznie chora para z gór zdaje sobie sprawę, że swoją postawą ( wykorzystywanie knura finnansowo i psychiczne znęcanie się) robią krzywde dziecku? (dziecko zezowatej pokraki nie fetyszysty gaci cpuna) i internet tego nie zapomni NIGDY ???
#kononowicz

Czy psychole zdają sobie z tego sprawę?

  • Tak, ale pieniądze sa ważniejsze niż dziecko ? 75.9% (85)
  • Nie, psychole nie wiedzą co czynią ? 24.1% (27)

Oddanych głosów: 112

  • 8
@GoopyaPeezda wyobraź sobie po paru latach rozmowę kwalifikacyjną w przypadku obu tych osób. Co Pan/Pani robiła ostatnio. Jakie mają państwo doświadczenie zawodowe? -hmm Zna Pan kanał Mleczny Człowiek? Hehe
@PZt37 No cóż. Tak po prostu jest. Życie dla nich to YT, wyświetlania i #!$%@? wie co.... Oboje muszą być po prostu chorzy i raczej nie rokuje to dla nich dobrze. Koniec tego wszystkiego niestety będzie smutny... Niestety mają dużo szczęścia ponieważ ich oponęci (czyt. konkurencja) w postaci np. takiego Olgierda to również osoby z problemami osobowościowymi. Nikt poważny takim gównem by sobie rąk nie brudził...
@TopGniot pewnie masz rację. Mam jednak inne zdanie. Osobiście nigdy ani razu nie wchodziłem na żaden kanał prowadzony przez np. bielszczaka oraz jemu podobnych. Śledzę co prawda to na wykopie i traktuję to jako dziwne zjawisko socjologiczne. Co innego kwestia uszatka, którego zgłaszałem w kilku łódzkich instytucjach. Taki fetyżm