Wpis z mikrobloga

Wiecie może gdzie jeszcze można dostać nowego Iphone 6s albo SE1? Bo miałem SE1 dotychczas, ale uległ trudnemu do uzasadnienia wypadkowi nad morzem i muszę nowego smartfona kupić. Nie szukam używek ani odnawianych. No chyba, że ktoś mógłby polecić naprawdę wiarygodnego sprzedawcę outletowego czy coś.

Teraz sprawdzam sobie sklepy i... nigdzie nie mogę znaleźć. Tam gdzie wcześniej kupowałem to najniżej jest Ihpone 7 za prawie 3k. A nie chcę wydawać 2k+ na smartfona.

Pozdrawiam.

#iphone #smartfon #pytanie
  • 26
  • Odpowiedz
@lou-c-phere_: ja mam nadal mojego starego SE1 bez żadnej nawet ryski, leży w szufladzie od 4 lat, tylko regularnie go doładowuje żeby baterii nie zepsuć. Chociaż trochę szkoda bo im więcej czasu mija tym bardziej widać że już nie wrócę do tego telefonu - zestarzał się… tak jakby „zmniejszył”
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: hah. Ja tego SE co miałem kupiłem w promocji, a szukałem wtedy właśnie Xiaomi Mi Mix 2, tylko był za drogi dla mnie i paradoksalnie to właśnie Iphone okazał się dużo tańszy i ostatecznie bardzo dobry.
  • Odpowiedz
@lou-c-phere_: protip: te wszystkie "nowe" telefony sprzedawane na allegro to ulepy naprawiane w Chinach lub Indiach na podrobionych częściach/tanich zamiennikach. Przecież nawet na logikę gdy Apple przestaje produkować jakiś model to zapasy szybciutko się kończą na wyprzedażach. Skąd ktoś miałby mieć nowy telefon sprzed SZEŚCIU lat?
  • Odpowiedz