Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj zdawałem egzamin na kategorię B. Musiałem do ośrodka w powiatowym jechać pociągiem i autobusami dwie godziny w jedną stronę, bo wieścel here. Placyk poszedł elegancko, po mieście też jeździłem bezbłędnie. Ostatnie rondo zostało i wracaliśmy do ośrodka. Dojeżdżałem do przejścia dla pieszych, więc zwolniłem tak jak nakazuje reguła szczególnej ostrożności. Przy przejściu stały dwie Grażynki odwrócone plecami do jezdni i sobie gadały. Jak byłem może z pięć metrów przed przejściem to jedna z Grażynek zobaczyła, że z drugiej strony nadjeżdża autobus, więc zrobiła szybki zwrot i wbiegła mi przed maskę. Egzaminator dał po hamulcach i mam egzamin oblany. W dodatku jako wieścel nie mam za bardzo pieniędzy na kolejne podejście i trudno mi w ogóle dojeżdżać na egzaminy, bo na przykład egzamin mam o trzynastej a pociąg/bus o ósmej czy dziewiątej, więc dojeżdżam na dziesiątą i muszę czekać trzy godziny.
To prawko to miał być pierwszy krok do wyjścia z przegrywu, ale jak widać z przegrywu się nie wychodzi.
#prawojazdy #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ae10fb2e2afd0c51c0ea6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
Egzaminator: potwierdzam, byłem tym egzaminatorem, który dał po hamulcach.

Chłopie, jakie bezbłędnie? Miałeś mnóstwo błędów: brak kierunkowskazu przy zmianie pasa, przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 10 km/h, zajęcie niewłaściwego pasa ruchu przy opuszczaniu skrzyżowania itd. Żaden jednak nie skutkował przerwaniem egzaminu. Dobrze, że ci ta kobieta wyskoczyła, bo nie nadajesz się jeszcze na kierowcę. Pozdrawiam
---

Zaakceptował: karmelkowa
Mi też pod samym wordem na koniec egzaminu wtargnela kobieta na przejście (dziś na sprawa bo kolega co miał o tej samej godzinie egzamin to też mu babka na to samo przejście weszla) Ale szybko zahamowalam, egzaminator poleciał na szybę. Powiedziałam przepraszam A egzaminator do mnie że wszystko dobrze . Ważne jest aby szybko zareagować. Jak się jest niepewnym sytuacji lepiej się jest przytrzymac.
Powodzenia następnym razem !!