Wpis z mikrobloga

@Gorkel: Ja mogę powiedzieć coś więcej. O ile drift był ok tak reszta sprawiała wrażenie że jest takim pustym wypełniaczem. Tragedia to był zakaz wnoszenia płynów w tym swojej wody i dzięki temu przymus kupienia jej na miejscu w cenie uwaga 10PLN za 0,5L w taką gorączkę to powinno skończyć się prokuraturą. Do tego wszystkie terminale w trybie autoryzacji online i co chwile odrzucało karty bo wszystkie pasma zajęte przez ludzi
@exdeee: Szczerze to żadnych z tych rzeczy nie wiedziałem xD Nie widziałem też stuntu i fmxa - nie daje sobie ręki uciąć że nie było. Po prostu nie rzuciło się az tak w oczy więc pewnie nie. Może było przez moment jak stałem w tej #!$%@? kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@takelbery był stunt, ja akurat stałam po wodę w kolejce, więc jak doszłam na miejsce to zaczął się FMX i kilka razy skoczyli i to tyle. Bez szału. Jak z resztą wszystko. Mieliśmy wejściówki dwudniowe, ale przed 18 zapakowaliśmy się i wróciliśmy do domu. Jak pomyślę, że trzeba by było jeszcze w niedzielę stać w korkach, potem w kolejkach a za wodę płacić jakby była jakaś szlachetna to dziękuję.
A jeszcze odnoście
Jestem od 11 i jest w miare git,woda jest za free jak sie dobrze zakrecisz i pomyśleli o "natryskach" do schłodzenia,drift i stunt też bardzo fajny,także chyba poszli po rozum do głowy.