Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje rady. Jak w najbardziej delikatny sposób odkochać w sobie laskę. Poznaliśmy się na imprezie. Mieliśmy jedno spotkanie gdzie trochę się wstawiłem xD i spacerowaliśmy za rękę. Dziewczyna z tego co mi pisze, wydaje mi się, że się wczuła a ja tak naprawdę nie wiem czy mi się podoba i trochę to idzie za szybko. Jest dla mnie kochana ale jestem prawie pewien, że to nie jest to. Nie chcę jej ghostować.

#randki #zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz
@AleDlaczegoTak: No racja, lepiej się spotkać ale z drugiej strony jak wynika z wpisu OPa to było tylko jedno spotkanie kiedy przecholował z alkoholem, więc czy umawianie się na kolejne nie będzie robieniem dziewczynie złudnych nadziei?
  • Odpowiedz
@Beebo: wytlumacz i pozegnaj i zablokuj na spolecznosciowych. ona musi wiedziec, ze nic z tego nie bedzie i nie rob jej zadnej nadziei poprzez kontakt jakikolwiek. niech ten rozdzial sie zamknie i niech ona ma okazje poznac kogos nowego. to opcja pierwsza.
druga to taka, ze a moze cos z tego bedzie? niektore feelingsy sie rozwijaja powoli. kilka spotkan warto dac.
  • Odpowiedz