Wpis z mikrobloga

@Liryczne_MMA: No to zależy jaki jest Twój gust, spodobał Ci się w ogóle ten Loki? Obejrzałeś go jako oneshot czy lubisz mcu i jesteś z nim zaznajomiony? Jak lubisz mcu to oglądałbym chronologicznie, więc po Lokim wypadałoby obejrzeć What If, a następnie WandaVision etc. Poniżej moja lista, chociaż i tak będę powoli odhaczać wszystko z mcu, a następnie gwiezdnych wojen, może w międzyczasie coś wpadnie mi w oko jeszcze
breslau98 - @Liryczne_MMA: No to zależy jaki jest Twój gust, spodobał Ci się w ogóle ...

źródło: comment_16555459927M299H7ijnNJbQLzQWNgL6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No to zależy jaki jest Twój gust, spodobał Ci się w ogóle ten Loki?


@breslau98: nom, serial bardzo spoko, fanem wielkim mc nie jestem, ale lubię ich produkcje (może nie wszystkie, ale sporą część tak)
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA: No to jak lubisz, to polecam obejrzeć sobie właśnie What If oraz Wande, tym bardziej, że 22 czerwca na platformie będzie premiera nowego Dr Strange, a znajomość tych dwóch produkcji na pewno pomoże lepiej zrozumieć wydarzenia z filmu, więc poprawi też jego odbiór jako całości
  • Odpowiedz
opis odnośnika@Liryczne_MMA: No wiesz ja ogladalem wszystkie czesci chronologicznie(oprócz kapitan marvel i thor mroczny świat), więc jak masz czas to możesz sobie o obejrzeć, żeby mieć wgląd jako tako. Z tych slabszych filmów to czarna pantera, thor 1 na pewno. W sumie to wszystko zależy od czasu jaki masz, z takich wazniejszych filmów to avengers, civil war, age of ultron, infinity war i endgame. A tak to jeszcze fsjny jest thor
  • Odpowiedz