Wpis z mikrobloga

@EuronGreyjoy: przestałem te wysrywy oglądać, ale widziałem tą walkę na yt. No nie, choreografia jest ok, ale wykonana jest tak, że ten co się broni wcale nie wygląda jakby reagował na atakującego, tylko jakby sobie obaj machali mieczami we wcześniej ustalony sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wolę np to, gdzie w krótkiej walce widać jak na dłoni kto kogo atakuje, a kto
bidzej - @EuronGreyjoy: przestałem te wysrywy oglądać, ale widziałem tą walkę na yt. ...
  • Odpowiedz
wcale nie wygląda jakby reagował na atakującego, tylko jakby sobie obaj machali mieczami we wcześniej ustalony sposób


@bidzej: technicznie jedi mają precog i w walce na miecze wygrywa ten kto lepiej wyczuje przyszłość i zaskoczy przeciwnika chociażby swoją szybkością więc to że wygląda to jak walka na ustalone ruchy ma sens
  • Odpowiedz
@bidzej: prawdziwą tragedią choreografii to był dla mnie moment jak Anakin walczył z Dooku i zrobił T-pose żeby ten drugi uciął mu łapę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nbhd: a na drugim miejscu Mroczne Widmo, jak ruchliwy wcześniej jak pchła Maul stoi sobie kiedy Obi skacze, koziołka kręci, ląduje i sobie tnie
  • Odpowiedz
Nic nie pobije i tak walki dwóch paralitykow na pierwszej gwieździe śmierci XD już nie mówiąc o tym obrocie Obi Wana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz