Wpis z mikrobloga

Dice już nawet battlefieldów po swojemu nie robi i są teraz coraz słabsze. Oni za co się nie zabrali robili to porządnie…


@siadaj_Kulson: co do Battlefieldów to się nie wypowiem bo moja ostatnia część to 3. Przyznam za to rację, że kiedyś robili naprawdę porządne gry.
  • Odpowiedz
kurła też mam 39 lvl i o tej grze nigdy nie słyszałem, wtf, fajnie, że dali w tej grze Skody


@SynuZMagazynu: było demko w jakimś resecie czy innym CDA. Gierka zacna:
+ świetny jak na arcade model jazdy (easy to learn - hard to master)
+ całkiem niezła grafika jak na grę z 2000r
+ miodność
+ większość tras jest naprawdę zacna
+ wciąga jak bagno
+ spoko się gra nawet
  • Odpowiedz
a grałeś może w RalliSport Challenge (swoją drogą - też polecam) z 2002r. od nich?


@el_Danone: nie nie, też o tej grze nie słyszałem, ja z Dolnego śląska to tu pewnie te gry nie docierały, Rally Championship Xtreme do mnie tylko dotarło i Coliny oraz Richard Burn Rally
  • Odpowiedz
ja z Dolnego śląska to tu pewnie te gry nie docierały


@SynuZMagazynu: Rally Masters zdobyłem podczas wakacji u kuzyna na giełdzie w Lubinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xtreme próbowałem ale jak dla mnie model jazdy zbyt plastikowy (nie czuć podłoża i masy auta, dziwne skręcanie, dziwne trasy, itp). Od Colin'ów jakimś cudem się odbiłem chociaż wiem, że sporo osób dwójkę uważa za grę wszechczasów. Nawet parę lat
  • Odpowiedz
Rally Championship Xtreme do mnie tylko dotarło i Coliny oraz Richard Burn Rally


@SynuZMagazynu: w moich okolicach ludzie zagrywali się też w Mobil 1 Rally Championship (1999) z jego charakterystycznymi, miejscami ekstremalnie wąskimi trasami. Gra w polsce zasłynęła ze względu na pełną polską wersję z Maciejem Wisławskim (tym od Hołowczyca) w roli pilota.
EDIT: u nas gra występowała w naturze jako Rally Championship 2000
el_Danone - > Rally Championship Xtreme do mnie tylko dotarło i Coliny oraz Richard B...

źródło: comment_1655390515lsStkCQ2csZXskvHoAWT78.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz