Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: Ja gdyby nie to całe szaleństwo, to bym nawet nie wiedział o covid. Ja tego nie przechodziłem, albo nie zauważyłem że przechodziłem, nie znam też nikogo kto to przechorował. Tylko jakieś tam ciotki siostry babki, których na oczy nigdy nie widziałem, słyszałem że chorowały.
  • Odpowiedz
W międzyczasie każdy niezaszczepiony, którego znam, wliczając w to mnie, miał COVIDa tylko jeden raz xD


@Nupharizar: ja nie miałem ani razu, nie szczepiłem się, nie nosiłem poważnych maseczek tylko jakieś gówno z firanki (naprawdę). Polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz
Podwójnie zamaskowany i czterokrotnie zaszczepiony Fauci znów ma COVIDa xD


@Nupharizar: bo ten czlowiek to jest jak trudeau - zawsze jak cos nie idzie po mysli to zaraz wychodzi ze ma covida i nie moze sie tym zajac
  • Odpowiedz
W międzyczasie każdy niezaszczepiony, którego znam, wliczając w to mnie, miał COVIDa tylko jeden raz xD


@Nupharizar: tymczasem ja - zaszczepiony 2x bo wymaga tego ode mnie zawod, covida mialem przed poczatkiem programu szczepien i takiego mialem ze przez dwa dni bolalo mnie gardło XD
  • Odpowiedz
@Pozorymyla: chciałem z tego miejsca zaznaczyć, że sprzeciwiam się usunięciu przez moderację wpisu Mirka @Hrabia1, w którym coś tam brzęczał pod stołem. Nie ja go zgłosiłem i uważam, że takie pierdy powinny być widoczne, bo świadczą o piszącym.
  • Odpowiedz