Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kesnall: Tak trochę pobieżnie przeleciałem regulamin, ale nie zauważyłem nic o dzieleniu kont. Ale zauważyłem info, że można max na 4 urządzeniach oglądać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pixele: Dużo rzeczy jest. Gadasz jak moja bratowa: "A bo tam tylko dla dzieci". Są całe starwarsy, cały Pixar, cały Disney i sporo seriali dla dorosłych, w tym Lost (którego od dawna chciałem sobie przypomnieć, a nie potrafiłem znaleźć) i Family Guy (a więc content, którego po politycznie poprawnym Disney'u bym się za cholerę nie spodziewał.
@pixele mi się wydaje, że Disney robi takie wrażenie, bo budzi nostalgię, tam jest pełno seriali i filmów, które królowały gdzieś tam w 2000-2010

Lost, Skazany na śmierć, 24 godziny, Hoży doktorzy, Family Guy, Simpsonowie, Jak poznałem waszą matkę, American horror story

No i filmy też budzą nostalgię, przeglądasz listę na szybko, a tam Szklane pułapki, Predatory, Alieny czy inne Znaki, Armageddon i Braveheart

Oprócz tego Marvele, Star Warsy i pełno bajek
@pixele chłopie, 6 lat temu to odkryłem i leciałem na tym jak szalony, ja moje dwie byłe i moja matka, jak byłem w DE to robiło mi za tv od dwóch lat jest lipa i 80% rzeczy tam nie działa. Zawsze używałem wtyczki fanfilm i już w sumie nie pamietam ale teraz trzeba coś wykupić żeby cokolwiek działało. Dwa lata temu uznałem projekt za martwy.