Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 218
@KanonJerzy: chore łby, 3 tygodnie temu jechałem pół pustym pociągiem to musiałem mieć maskę, w dodatku tą śmieszną FPP2, w Bremie wsiadłem w pełnego flixbusa do Paryża i nikt już maski nie miał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KanonJerzy: ehh a czemu taki nie jesteś wyszczekany przed panią policjantką tylko na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

We Włoszech nie wejdzie do autobusu, pociągu, sklepu bez maski. I wiesz co? Ludzie nie mają z tym problemu, bo nie są chorymi wyborcami konfederacji. pozdrawiam,
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Większość krajów skończyła już z tym wariactwem i nie mają z tym żadnego problemu. Nie chodzi mi o żadne kwestie ideologiczne. Po prostu bardzo cenię sobie swój komfort. W maseczce jest mi niewygodnie.
Dlatego ostatnio do Niemiec pojechałem samochodem. Kilka godzin w pociągu w maseczce to męczarnia.
  • Odpowiedz
mandaty za brak kagańca XDD inteligentny wirus.


@KanonJerzy: No patrz, a w Niemczech nie trzeba mieć gaśnicy w samochodzie a w Polsce trzeba. Inteligenty pożar. He he he
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 795
@KanonJerzy: ehh a czemu taki nie jesteś wyszczekany przed panią policjantką tylko na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


We Włoszech nie wejdzie do autobusu, pociągu, sklepu bez maski. I wiesz co? Ludzie nie mają z tym problemu, bo nie są chorymi wyborcami konfederacji. pozdrawiam,

@Norbercikk: dobry niewolnik kocha swój bat xdd
  • Odpowiedz