Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Proszę uważać na użytkownika @mleko995. Proponuję płatne typy na mecze ktor są ponoć skorumpowane (xD) a gówno wchodzi mu. Z jego testowych typów ma skuteczność 4/7 czyli taka jak małpa która wybiera na ślepo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bukmacherka #mecz
  • 22
  • Odpowiedz
7 kuponów Ci podesłałem, 5 na +, 1 na minus, 1 zwrot stawki XD jak bardzo chcesz kręcić afery to proszę bardzo, ss wrzucić tutaj żaden problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: odczytałam o 19:38. On napisał 3 min temu czyli 19:35 że będzie na pewno jeszcze jeden. Gol xd a gol dokładnie w 82 min meczu czyli akurat dokładnie w tej samej której napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°) wniosek? Prawdopodobnie padł gol i typ szybko napisał że HURR DURR KUPIONY MECZ MAM INFO WPADNIE GOL JESZCZE
  • Odpowiedz
Proszę wrzucać dalej wszystkie kupony ( ͡° ͜ʖ ͡°) i polecam zainteresować się różnica między handicapem europejskim a azjatyckim( ͡° ͜ʖ ͡°) kręcisz afery i próbujesz być fajny czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś chce kupony to razem z numerami oczywiście na pw mogę wysłać, niech każdy zobaczy jaki rozjebus jesteś XD
  • Odpowiedz
Ty za frajerska akcje i kręcenie afer jak ich nie ma powinieneś być utylizowany. Ty ich nie zobaczysz. Kto inny jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Podsyłałem Ci typy, sam dobrze wiesz ile ich było, ile było na +, jak ogarniasz matmę to chyba dojdziesz do wniosku, że coś źle policzyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z resztą, szkoda mi czasu na Ciebie i odpisywanie, chłop troll z nowym kontem co nie rozróżnia handicapu XD jak ktoś będzie chciał ss to podeślę pw( ͡° ͜ʖ ͡°)a z Tobą e60 koniec rozmowy.
  • Odpowiedz