Wpis z mikrobloga

@ewolucja_myszowatych: Do domowego użytku powiedziałbym, że nie ma jakichś gigantycznych różnic. Sam mam ryobi nie jest to jakiś szał, ale dałem radę bez większych problemach na bateryjnych urządzeniach
-otwory na puszki w gazobetonie (cały dom młotowiertarka)
-setki otworów w gazobetonie do mocowania kabli (wiertarka)
-setki otworów w podłodze/stropie betonowym (młotowiertarka)
-lekkie podkucie schodów (młotowiertarka)
-wycięcie kilku bloczków z gazobetonu piła

i sprzęty dalej działają bez większych problemów
@ewolucja_myszowatych: Mam właśnie Roybi, i jest na razie dobrze. Kosiarkę elektryczną od nich prawie rok katuję, i póki co śmiga bez zająknięcia, nie odczułem też na razie degradacji baterii. Wkrętarkowiertarka i szlifierka też nieźle, ale nie używałem ich super intensywnie. Piły szablastej tylko od nich nie polecam, bo ma słabe mocowanie brzeszczota i wpada w wibracje.

Dokupiłem sobie jeszcze przetwornicę do ich baterii (picrel), i to całkiem spoko opcja na czas
Pobierz GaiusBaltar - @ewolucja_myszowatych: Mam właśnie Roybi, i jest na razie dobrze. Kosia...
źródło: comment_1655318807D0on0NYMcsNR8nYpd8T0bc.jpg
Niewielkie, ale jakieś doświadczenie z ryobi i milwaukee mam w kołchozie i zdarzało się, że nawet przy niewielkich pracach (dodam, że nie korzystamy codziennie po x godzin z takich urządzeń, raczej sporadycznie) potrafiły zawieźć Wszystko było przyjęte na gwarancji, ale jednak czasu troche straciliśmy przez to. Za to z dewaltem problemów do tej pory nie mamy, wiec ze swojej strony polecam. Ale możesz mieć pecha tak jak my i akurat trafisz że
@ewolucja_myszowatych: ja od kilku lat mam rzeczy Ryobi. Szukałem mocnego klucza udarowego i wtedy oni mieli najsensowniejszy. Mam i w domu używam klucz, narzędzie wielofunkcyjne, podkaszarkę, odkurzacz, glutownice i szlifierkę kątowa. Wszystkie narzędzia są jak dla mnie ok, jedynie odkurzacz to raczej tak posprzątać coś na blacie, czy w aucie a nie do odkurzanie całego pomieszczenia.
@Whitewizard: Mam taką jak poniżej, nie polecam. W mojej mocowanie brzeszczota jest bardzo lekkie, i jeśli próbuję coś przeciąć precyzyjnie, to po paru sekundach brzeszczot zaczyna wibrować. Może to jest do grubych i twardych desek, ale do cięć w miarę precyzyjnych tak sobie. Sprawę uratowała szlifierka (też Roybi), którą po założeniu odpowiedniego ostrza udało się dociąć małą deskę na dokładny wymiar.
Pobierz GaiusBaltar - @Whitewizard: Mam taką jak poniżej, nie polecam. W mojej mocowanie brze...
źródło: comment_1655319540diEz0VvtjfDgs0UON6Hpw4.jpg