Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus: nic pewnego, zaraz zjazd na 15k, microstrategy wyprzedać się musi a to gwarantuje cene poniżej 15k, daj Boże więcej takich dziadów inwestorów w bitcoiny xD Dokupione i jeszcze w longi się ubiorę :D
raczej kontynuacja trendu się szykuje.


@hador24: nie napisałem że trend nie będzie kontynuowany. Tylko że będzie krótkie odbicie a później tak jak piszesz kontynuacja. Te spadki były pod spekulacje że FED posniesie stopy 75 pb, no i podniosl. Juz nie ma powodu spadac. Przynajmniej na chwilke xd
microstrategy wyprzedać się musi a to gwarantuje cene poniżej 15k, daj Boże więcej takich dziadów inwestorów w bitcoiny xD


@plaisant: przeciez oni maja tylko 200m pozyczki na jakies kilka miliardow collaterala w btc. No chyba, ze mowisz ze z wlasnej woli ale zeglarz nadal jest bullish. Dzisiaj nawet wywiad z nim byl
@hador24: ale serio kiedy pierwszy raz usłyszałeś o 0,75? Bo ja jakoś chyba już tydzien temu. Jak ja usłyszałem to tym bardziej grube ryby to juz dawno rozegraly, nie mowiac juz o insiderach :]

"buy the rumor sell the news"
@Corona_Beerus: tak, ale nie zapominaj, że 0.75 to największa podwyżka od lat 90. Pewna bariera psychologiczna jednak została złamana. Do tego następna podwyżka też jest wyceniana na 0.75. FED dał do zrozumienia, że będzie walczył z inflacją.
@hador24: no w sumie to nie chce mi sie dyskutowac o 5 min świeczkach bo tu się może wydarzyć wszystko :}}} ale z doświadczenia wiem że jak już ulica wyceniła wszystko to teraz będzie jej leszczenie a później zjazd. Ale #!$%@?ć równie dorze zaraz może spaść na 15k i #!$%@? xd Na szczęście siedze w wiekszosci w USD wiec mam to gdzies.
@Corona_Beerus: ja teraz szortuje ropę, krypto to za grosze gram. Ale patrząc na to jak zareagowały rynki to tak odbieram tą decyzję.
Btw widzę, że odbija, może masz rację, grubasom nie zaszkodzi trochę słabych rąk zapakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)