Wpis z mikrobloga

Witam, może ktoś zna odpowiedź na mój problem. Mianowicie w zeszłym roku, gdzieś na początku grudnia założyłem konto bankowe (Pekao) i dostałem pierwszą kartę visa Debit. Na początku wszystko było ok, mogłem normalnie płacić przez internet, na steamie itp.. Problem jednak pojawił się jakieś dwa miesiące temu gdy chciałem aktywować usługę prime gaming. Wyskoczył mi taki oto komunikat: ,,Problem z rejestracją
Wystąpił problem z metodą płatności. Zaktualizuj lub dodaj metodę płatności i spróbuj ponownie.". Lekko podirytowany sprawdziłem czy podobna sytuacja będzie występować na steamie i chciałem kupić jakąś losową gierkę za 3zł żeby się przekonać. Tam też jednak nie udało mi się wykonać transakcji, mimo że wcześniej było okej. Wiecie gdzie może leżeć problem? Według konta bankowego moja karta jest ,,aktywna". Dodam, że nie dokonywałem jeszcze żadnej transakcji w bankomacie.
  • 1
  • Odpowiedz
Prosimy skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez bankowość Pekao24, wybierając opcję czatu. Nasz konsultant będzie mógł sprawdzić zarówno kartę jak i transakcje.
  • Odpowiedz