Wpis z mikrobloga

@Alaks077: wbiłęm sobie na IG uczestników i zauważyłem że mam wspólnych znajomych. Tak słyszałem od znajomych którzy znają kilku nowych uczestników :) zacieram ręce bo może być jeszcze lepsza psychodela niż HP4:)
  • Odpowiedz
@kipman1: nie wiem czy Cię trzymać za słowo czy się raczej bać, że będzie gorzej niż HP4. Takiej mieszanki niefajnych ludzi w tym samym miejscu i o tej samej porze co w 4 sezonie trudno sobie znowu wyobrazić xD
  • Odpowiedz
@Lexa7121: Które to osoby?. Jeszcze przed startem poprzedniej edycji poszła plotka że ma być w 6 edycji Ola M. która wchodząc miała mieć faceta poza hotelem, na tej liście potencjalnych uczestników jest taka osoba jak Ola M. I znają się np na takiej zasadzie że po prostu gdzieś kiedyś poznali się czy na takiej zasadzie jak Olka z Michałem z hp 3 że coś ich łączyło?. Nie ukrywam, że teraz
  • Odpowiedz
@Lexa7121: no to jak się sparują to będzie podejrzane a jak się znają i nie lubią to będzie ciekawie. No ta dziewczyna się wyróżnia na tle innych gdzie wciąż dużo blondynek podobnego typu urody i się zastanawiam jaka będzie bo z wyglądu taka trochę zadziorna się wydaje być.
  • Odpowiedz