Wpis z mikrobloga

@nieznamniepamietam:
IdeaPad to budżetowa seria Lenovo, więc z tą solidnością może być średnio, ale z tego co widzę to raczej ludzie nie narzekają bardzo.
Co do wydajności to zależy od konfiguracji. Z programami biurowymi, filmami, internetem poradzi sobie raczej każda współczesna konfiguracja w tej półce. Jak chcesz coś więcej to zwróciłbym uwagę na to, żeby laptop nie miał wlutowane 8GB RAM i brak slotu, bo 8GB to takie współczesne minimum. No
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bpnn: Każda linia Lenovo to linia budżetowa. Tego klepią dziennie w tysiącach więc jak to ma trzymać jakąkolwiek jakość? U innych producentów jest podobnie, ale to akurat Lenovo jest najpopularniejszą marka laptopową więc tutaj ten problem jest wyjątkowo widoczny.
@gust4v @Enso_ Mam od 7 lat Lenovo Z70, i jak na ten czas jestem bardzo zadowolony. Uwidacznia się nierównomierność podświetlenia matrycy. Poza tym na SSD 16gb ram, windows 11 działa jak nowy.

Szukam też jakiegoś maksymalnie małego z maksymalnie duża i dobra matryca, klawiatura numeryczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieznamniepamietam: 7 lat temu to cały świat inaczej wyglądał. Od czasów pandemii zauważyłem, że jakość produkowanej elektroniki spadła na pysk i dotyczy to każdej półki cenowej, na najbardziej zauważyłem to w segmencie premium.
IdeaPad się nie podobała - jakość wykonania pozostawiała baardzo dużo do życzenia


@meciasek: przecież są 3 i 5, jak 3 to najgorsze #!$%@? to 5 już z zewnątrz są całkiem dobrze zrobione

@nieznamniepamietam: jeszcze 5 pro w rękach nie miałem, ale zdecydowanie bym wolał niż najtszego gamingowca który się w rękach rozpada